Početna | - Izdvojeno | Hrvatska nadigrala Crnu Goru na otvaranju kvalifikacija!

Hrvatska nadigrala Crnu Goru na otvaranju kvalifikacija!

Hrvatska reprezentacija uvjerljivom je pobjedom otvorila kvalifikacije za Europsko prvenstvo koje će se slijedeće godine održati u Sloveniji. U susretu 1.kola kvalifikacijskog turnira u Kijevu, Hrvatska je slavila protiv Crne Gore rezultatom 4:0!
Hrvatska je povela u 7.minuti kada na dodavanje Novaka iz slobodnog udarca Grcić s 10ak metara s lijeve strane zabija za 1:0! Do odmora se rezultat nije mijenjao, iako smo imali nekoliko izglednih prilika, no vratar Crne Gore Despotović najzaslužniji je što se na odmor otišlo s minimalnih 1:0! U nastavku Hrvatska vrlo brzo dolazi do povećanja prednosti. Igrala se 22.minuta kada Jelovčić iz kornera ubacuje pred gol za Sutona koji neometan s 3-4 metra zabija za 2:0! I nakon postignutog zgoditka nastavila se dominacija Hrvatske. Tako već u slijedećoj minuti bilježimo veliku šansu Marinovića, no Despotović odbija u korner. No ipak, nakon kornera Hrvatska dolazi do novog zgoditka. Još jednom Jelovčić iz kornera pronalazi slobodnog igrača, a Novak sa 6-7 metara zabija za velikih 3:0! Rezultat se nije mijenjao sve do 31.minute kada lijepom akcijom iz prekida dolazimo do 4:0! Suton je iz auta s lijeve strane odigrao kratko za Grbešu koji oštro ubacuje na drugu vratnicu, a Marinović iz blizine zabija za 4:0! Do kraja se rezultat nije mijenjao, te je Hrvatska upisala očekivanu pobjedu.

Treći sudac: Trayan Enchev (Bugarska)
Mjeritelj vremena: Hennadiy Hora (Ukrajina)

HRVATSKA: Ivo Jukić, Vedran Matošević, Jakov Grcić, Kristijan Grbeša, Saša Babić, Franco Jelovčić, Dario Marinović, Tihomir Novak, Josip Suton, Kristijan Postružin, Davor Kanjuh, Matej Horvat, Toni Jelavić, Ivan Mladina, trener: Mato Stanković

CRNA GORA: Dragoljub Despotović, Milovan Drašković, Ognjen Sušić, Aleksandar Bojović, Marko Bajčetić, Eldin Ćorović, Bojan Bajović, Darko Čalasan, Saša Gojković, Mitar Kandić, Dejan Miličić, Aleksandar Obradović, Marko Misović, Igor Asanović, trener: Sveto Ljesar

STRIJELCI: 1:0 Grcić (7′), 2:0 Suton (22′), 3:0 Novak (24′), 4:0 Marinović (31′)

ŽUTI KARTONI: Horvat (20′) – HRVATSKA

IGRAČ UTAKMICE: Tihomir Novak (HRVATSKA)

Hrvatska remizirala s Nizozemskom u utakmici bez golova!

Hrvatska malonogometna reprezentacija u drugom je kolu međunarodnog turnira u kineskom Changshu remizirala s Nizozemskom odigravši …

2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

Danas su odigrani prvi susreti 3.kola 2.HMNL-jug. Jezera su na svom parketu slavila protiv Torcide …