Početna | - Izdvojeno | MNT “Rudi Kolak” | 2.vikend | Izvještaj

MNT “Rudi Kolak” | 2.vikend | Izvještaj

Prošlog vikenda odigrane su preostale utakmice šesnaestine finala malonogometnog turnira bojnik Rudi Kolak, u prvoj utakmici Meteora Produkcija slavila je protiv Mnk Kozakiva 2:1. Najveće iznenađenje priredila je momčad Kosmos nekretnine koja je izbacila prošlogodišnjeg osvajača momčad Zavičajno društvo grude. Nakon regularnih 2:2, igrači Kosmos nekretnina su bili precizniji u izvođenju sedmeraca. Momčad Izletište Milečki nakon vodstva od 3:0 do 26 minute umalo je u preostale četri minute prokockala stečeno vodstvo nakon dva efektna pogotka iskusnog Prgometa za Mladost modran.

RudiKolak-2vikend-1

Mlada i poletna momčad Eukanube je pružila vrlo dobar otpor momčadi Mnk Cvjetno poliklinika Milojević koja je susret riješila u pogotkom Poljaka u završnici susreta. Vrlo zanimljiv i neizvjestan susret bio je između momčadi Auto škole Index i Metalko Ivada koja je povela preko Ljubičića, dok je izjednačenje Auto školi Index donio najbolji pojedinac susretas Sesar. Auto škola index je bila nepogrešiva sa 7 m i izborila plasman u posminu finala. Turnir se nastavlja idućeg vikenda kada odigravaju utakmice osmine finala.

Subota 15.02.2014
METEORA PRODUKCIJA – MNK KOZAKIV 2:1 (Bačić 3 ,13,/Jurišić 24.)
ZD GRUDE ELBI BASLER – KOSMOS NEKRETNINE 2:2 (Jurić T. 13 ,Spajić 29/ Oroz 3, Klakočar 28 )5:6
PNT CROATIA – PIZZERIA VELOCE 4:1 (Mlinarić 10,Pirin 20,Ramljak 29,Ramljak 29./Letica 23.)
TRNOVČICA 3 – ROST ŠPORT 0:3 ( Tolić 10,20,27)

NEDJELJA 16.02.2014
EUKANUBA – MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 0:2 (Zorić 7, Poljak 27)
LJUBIČIĆ TRANSPORTI – MNK DONJA DUBRAVA 4:1 (Karačić 21 ,Šplajt 7,Cvek 10 i 26,/Brkić A.27 )
MLADOST MODRAN – IZLETIŠTE MILEČKI 2:3 (Prgomet 27 i 28 min, /Laktić7,Matković20,Jurić26)
METALKO IVADA – AUTO ŠKOLA INDEX 1:1 ( Ljubičić 10/Sesar27) PENALI 2:4

2.HMNL-istok | Odigrani susreti 6.kola

Odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-istok, a momčadi s vrha ljestvice ostvarile su očekivane pobjede. Brod …