Početna | - Izdvojeno | Potpićan ’98 AD Tokić pobjedom u Novom Marofu potvrdio povratak u 1.ligu!

Potpićan ’98 AD Tokić pobjedom u Novom Marofu potvrdio povratak u 1.ligu!

Potpićan ’98 AD Tokić novi je prvoligaš! U uzvratnom susretu dodatnih kvalifikacija za 1.HMNL Potpićan je slavio na gostovanju u Novom Marofu rezultatom 6:7, potvrdivši tako pobjedu 5:2 iz prvog susreta! U odličnoj utakmici odigranoj pred oko 300 gledatelja u Novom Marofu, Potpićan je vodio tijekom 1.poluvremena, da bi u nastavku domaćin preokrenuo susret u svoju korist, ali je Potpićan na koncu zaostatak 6:5 pretvorio u pobjedu 6:7! Dvostruki strijelci kod gostiju bili su Lalić i Čeligija, dok su se kod domaćina istaknuli trostruki strijelac Gatarić, te Dodić s 2 postignuta zgoditka.
Potpićan je tako nakon 3 drugoligaške sezone izborio povratak u 1.ligu, dok Novi Marof nije uspio u onom u čemu je uspijevao proteklih sezona – izboriti opstanak!
U nastavku Vam donosimo više detalja o susretu.

Vrsta utakmice: Dodatne kvalifikacije za 1.HMNL
Kolo: Uzvratna utakmica
Datum: 18.06.2015.
Dvorana: SD Novi Marof, Novi Marof
Gledatelja: 300

NOVI MAROF – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ  6:7 (4:4)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Danijel Janošević
Treći sudac: Adin Hasić
Četvrti sudac: Nikola Petir
Delegat: Željko Franić

NOVI MAROF: Nikola Volarić, Samir Krasniqi, Nikola Gatarić, Marko Dobrić, Marin Šinjori, Krunoslav Horvatić, Dino Kovač, Ivan Sokser, Ivica Jendrok, Marin Kišak, trener: Goran Mamić

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Danijel Starčić, Dženan Čeligija, Vigan Hoxha, Alen Lalić, Ivan Jasprica, Sanel Bojkić, Matteo Celić, Amer Škiljan, Dalibor Radusin, Marko Pećar, Patrik Drndić, Nikola Badrov, Keven Drndić, Toni Braušić, trener: Dragan Čubelić

STRIJELCI: 0:1 P.Drndić (6′), 0:2 Čeligija (7′), 1:2 Gatarić (10′), 2:2 Gatarić (11′). 2:3 Lalić (14′), 3:3 Kovač (16′), 3:4 Lalić (17′), 4:4 Dodić (20′), 5:4 Dodić (21′), 5:5 Čeligija (25′), 6:5 Gatarić (26′), 6:6 Radusin (33′), 6:7 Bojkić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novi Marof  6 (2+4) ; Potpićan ’98 AD Tokić 10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Horvatić (11′), Šinjori (31′) – NOVI MAROF ; Bojkić (35′)

CRVENI KARTON: Samir Krasniqi (31′) – NOVI MAROF

IGRAČ UTAKMICE: Alen Lalić (POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ)

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …