Početna | - Izdvojeno | Potpićan ’98 AD Tokić pobjedom u Novom Marofu potvrdio povratak u 1.ligu!

Potpićan ’98 AD Tokić pobjedom u Novom Marofu potvrdio povratak u 1.ligu!

Potpićan ’98 AD Tokić novi je prvoligaš! U uzvratnom susretu dodatnih kvalifikacija za 1.HMNL Potpićan je slavio na gostovanju u Novom Marofu rezultatom 6:7, potvrdivši tako pobjedu 5:2 iz prvog susreta! U odličnoj utakmici odigranoj pred oko 300 gledatelja u Novom Marofu, Potpićan je vodio tijekom 1.poluvremena, da bi u nastavku domaćin preokrenuo susret u svoju korist, ali je Potpićan na koncu zaostatak 6:5 pretvorio u pobjedu 6:7! Dvostruki strijelci kod gostiju bili su Lalić i Čeligija, dok su se kod domaćina istaknuli trostruki strijelac Gatarić, te Dodić s 2 postignuta zgoditka.
Potpićan je tako nakon 3 drugoligaške sezone izborio povratak u 1.ligu, dok Novi Marof nije uspio u onom u čemu je uspijevao proteklih sezona – izboriti opstanak!
U nastavku Vam donosimo više detalja o susretu.

Vrsta utakmice: Dodatne kvalifikacije za 1.HMNL
Kolo: Uzvratna utakmica
Datum: 18.06.2015.
Dvorana: SD Novi Marof, Novi Marof
Gledatelja: 300

NOVI MAROF – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ  6:7 (4:4)

Prvi sudac: Saša Tomić
Drugi sudac: Danijel Janošević
Treći sudac: Adin Hasić
Četvrti sudac: Nikola Petir
Delegat: Željko Franić

NOVI MAROF: Nikola Volarić, Samir Krasniqi, Nikola Gatarić, Marko Dobrić, Marin Šinjori, Krunoslav Horvatić, Dino Kovač, Ivan Sokser, Ivica Jendrok, Marin Kišak, trener: Goran Mamić

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Danijel Starčić, Dženan Čeligija, Vigan Hoxha, Alen Lalić, Ivan Jasprica, Sanel Bojkić, Matteo Celić, Amer Škiljan, Dalibor Radusin, Marko Pećar, Patrik Drndić, Nikola Badrov, Keven Drndić, Toni Braušić, trener: Dragan Čubelić

STRIJELCI: 0:1 P.Drndić (6′), 0:2 Čeligija (7′), 1:2 Gatarić (10′), 2:2 Gatarić (11′). 2:3 Lalić (14′), 3:3 Kovač (16′), 3:4 Lalić (17′), 4:4 Dodić (20′), 5:4 Dodić (21′), 5:5 Čeligija (25′), 6:5 Gatarić (26′), 6:6 Radusin (33′), 6:7 Bojkić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novi Marof  6 (2+4) ; Potpićan ’98 AD Tokić 10 (5+5)

ŽUTI KARTONI: Horvatić (11′), Šinjori (31′) – NOVI MAROF ; Bojkić (35′)

CRVENI KARTON: Samir Krasniqi (31′) – NOVI MAROF

IGRAČ UTAKMICE: Alen Lalić (POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ)

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …