Početna | - Izdvojeno | Split Tommy pobjednik Montesilovano Futsal Cupa!

Split Tommy pobjednik Montesilovano Futsal Cupa!

Mlada momčad Split Tommyja pobjednik je Montesilvano Futsal Cupa! Kombinirana momčad juniora i kadeta splitskog kluba osvojila je ovaj prestižni europski turnir u kategoriji U-19 pobjedivši u finalu poljsku momčad Rekord Bielsko-Biala rezultatom 2:1!
Splićani su tijekom čitavog turnira igrali jako dobro, te su na koncu zasluženo osvojili ovaj renomirani turnir. Zanimljivo, Split Tommy je protiv poljske momčadi otvorio i zatvorio turnir. Na otvaranju turnira bilo je 3:3, a remi je ishod s kojim su u konačnici mogli biti zadovoljniji Poljaci, jer su naši predstavnici bili bolji suparnik. Imali su Splićani prednost 3:1, no Poljaci su u završnici ipak uspjeli izbjeći poraz. Dan kasnije Splićani su ostvarili najuvjerljiviju pobjedu na turniru pregazivši talijansku momčad Real DEM s uvjerljviih 18:0! Nakon 4:0 na poluvremenu, u nastavku je momčad Ive Jukića deklasirala protivnika utrpavši im čak 14 golova. Trećeg dana natjecanja Splićani su ostvarili novu uvjerljivu pobjedu. Talijanska Casaltorraccia poražena je s uvjerljivih 9:0, čime su “bijeli” izborili plasman u polufinale. U polufinalu su Splićani imali najteži ispit. Belgijska Squadra Mouscron pokazala se kao vrlo dobar suparnik, te su Splićani nakon 1:1 iz igre bili uspješniji u ruletu penala, te su izborili plasman u finale. Tamo ih je čekao suparnik iz 1.kola, poljska momčad Rekord Bielsko-Biala. Nakon remija na otvaranju turnira, ovoga puta Splićani su ipak ostvarili pobjedu, te nakon naslova prvaka Hrvatske u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji osvojili i pobjednički trofej na najmasivnijem i najprestižnijem europskom malonogometnom turniru za mladež. Čestitamo Splite!!!

1.KOLO Split Tommy – Rekord Bielo Biala 3:3 (1:1)
2.KOLO Split Tommy – Real DEM 18:0 (4:0)
3.KOLO Split Tommy – Casaltorraccia 9:0 (6:0)
POLUFINALE Split Tommy – Squadra Mouscron 1:1 (1:1), p.p 3:2
FINALE Split Tommy – Rekord Bielo Biala 2:1 (1:1)

Juan Puertas novo pojačanje zagrebačkog Nacionala!

Zagrebački Nacional danas je predstavio svoje novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Juanu …

Split Tommy pobjednik “Kupa grada Šibenika”!

Split Tommy pobjednik je “Kupa grada Šibenika”, malonogometnog turnira održanog u šibenskoj dvorani na Baldekinu …