Početna | - Izdvojeno | Torcida Istok pobjednik Torcida kupa!

Torcida Istok pobjednik Torcida kupa!

Torcida Istok pobjednik je 21. izdanja Torcida kupa! U jučer odigranom završnom danu turnira Torcida Istok je u finalu slavila protiv ekipe Madunić bus, dok je 3.mjesto osvojila ekipa Torcida Ražine Mapa 3 koja je bila bolja od Garaže Pujanke. U veteranskom dijelu turnira slavila je ekipa Fast food Popay koja je u finalu slavila protiv ekipe Jadransko osiguranje, dok je 3.mjesto pripalo ekipi Torcida Mertojak koja je slavila protiv ekipe Croatia Perković.
Finalni dan odigran je pred oko 5000 gledatelja koji su se natiskali na tribine kultnog igrališta u Vukovarskoj ulici u Splitu. Vrijedi spomenuti da su poslijednja dva dana turnira bila u izravnom prijenosu putem video live-streaminga na stranicama “Slobodne Dalmacije”. Na turniru je sudjelovalo rekordnih 175 ekipa, a nakon 35 natjecateljskih dana sinoć smo doznali pobjednike.

SENIORI

FINALE:
Madunić bus – Torcida Istok  1:2
ZA 3.MJESTO:
Garaža Pujanke – Torcida Ražine Mapa3  1:4

Torcida Istok je u finalu slavila protiv ekipe Madunić bus rezultatom 2:1! Strijelci za pobjedničku momčad bili su Jelovčić i Laura, a za poražene je zabio Perajica. Bio je to skup istinskih futsal majstora, jer su obe ekipe činili mahom futsal igrači. Tako su za Torcidu Istok između ostalih nastupali Jukić, Laura, Jelovčić, Bajrušović, Subotić, Mijatović i Bogdanović. S druge su strane bili Omerbegović, Kahvedžić, Duvančić, Znaor, Bajamić, Perajica, Olujić, no Madunić busu je u finalu nedostajao Koturović koji je s Nacionalom otišao na odigravanje Preliminarne runde UEFA Futsal Cupa u Podgoricu. Spomenimo i kako je na klupi pobjedničke momčadi bio Teo Strunje, dok je momčad Madunić busa vodio Nikola Tomičić. Brojna poznata futsal imena bila su i u redovima trećeplasirane momčadi Torcida Ražine Mapa3. U momčadi koju je s klupe vodio Robertino Jelovčić igrali su između ostalih Protega, Radman, Mostarlić, Jurić, Kovač, Semren, Šamija… Za najboljeg igrača turnira proglašen je Gordan Duvančić iz redova Madunić busa, najbolji strijelac je Dragan Radman iz ekipe Torcida Ražine Mapa3, dok je najbolji golman Ivo Jukić iz pobjedničke ekipe Torcida Istok.

VETERANI

FINALE:
Fast food Popay – Jadransko osiguranje  3:0
Croatia Perković – Torcida Mertojak  3:6

U veteranskom dijelu natjecanja slavila je ekipa Fast food Popay koja u svojim redovima ima brojna poznata malonogometna imena (Talijančić, Jakić, Radan, Čubelić, Alfirević…). Najbolji igrač je Branko Jakić, a najbokji vratar Grigorij Talijančić, obojica iz redova pobjedničke momčadi, dok je titulu najboljeg strijelca ponio Luka Aničić iz redova trećeplasirane Torcide Mertojak.

1.HMNLŽ | Turnirom u Đurđevcu započinje drugi dio sezone

1.HMNL za žene došla je do drugog dijela ovosezonskog nadmetanja. Za razliku od prošle sezone …

Azerbajdžan – momčad s Brazilcima na parketu i na klupi

Azerbajdžan je po mnogima najvažniji suparnik Hrvatskoj u predstojećim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Hrvatska će …