Početna | - Izdvojeno | UEFA Futsal Cup | Nacional Zagreb uvjerljiv na otvaranju natjecanja!

UEFA Futsal Cup | Nacional Zagreb uvjerljiv na otvaranju natjecanja!

Zagrebački Nacional uvjerljivom je pobjedom otvorio natjecanje u UEFA Futsal Cupu ove sezone. U susretu 1.kola glavne runde natjecanja momčad Roberta Grdovića porazila je armenski Leo rezultatom 4:1! Put prema pobjedi Zagrepčanima je otvorio autogolom Pereverzev u 9.minuti, a velik korak prema trijumfu Nacional je učinio do kraja 1.poluvremena kada golovima Pereire Juniora i Matheusa dolazi do velikih 3:0! Nadu gostima početkom nastavka vraća Mashumyan, da bi sve dvojbe otklonio Gomes golom u poslijednjoj minuti za konačnih 4:1!
Nacional Zagreb je tako načinio prvi korak prema plasmanu u elitnu rundu natjecanja. Već danas momčad Roberta Grdovića čeka izuzetno bitan dvoboj protiv kokovskog Liburna koji je u 1.kolu iznenadio francuski Garges Djibson (6:4). Pobjednik ovog dvoboja doći će na korak do plasmana u elitnu rundu, a imperativ pobjede je na strani Nacionala kojeg još poslijednjeg dana natjecanja očekuju neugodni Francuzi. Pozivamo Vas stoga sve koji ste u mogućnosti da večeras dođete u dvoranu II Doma sportova i podržite momčad Nacionala.

NACIONAL ZAGREB FC – FC LEO  4:1 (3:0)

STRIJELCI: 1:0 ag-Pereverzev (9′), 2:0 Pereira Junior (17′), 3:0 Matheus (20′), 3:1 Mashumyan (22′), 4:1 Gomes (40′)

NACIONAL ZAGREB FC: Ivan Pavlić, Matheus, Luka Mravunac, Pereira Junior, Gustavo Soares, André Gomes, Ante Matan, Ivan Tvrtko Pajalić, Dino Bartoluci, Kristijan Postružin, Juan Puertas, Daniel Matković, Martin Borković, Antonio Vuk, trener: Robert Grdović

FC LEO: Sergei Loginov, Hakob Uzunyan, Tigran Vardanyan, Sargis Nasibyan, Saro Mardanyan, Saro Galstyan, Gor Sargsyan, Slobodan Janjić, Nikolai Pereverzev, Andranik Karapetyan, Garegin Mashumyan, Ion Al-Ioani, Hakob Dokmanyan, Artur Mkrtchyan, trener: Lev Artischev

Split Tommy protutnjao metropolom – potop Uspinjače!

Split Tommy je uvjerljivom pobjedom nad zagrebačkom Uspinjačom nastavio pozitivan niz, te se vratio na …

VIDEO | Square – Brod 035 5:3 (1:1)

U sinoć odigranom dvoboju 7.kola 1.HMNL Square je na svom parketu slavio protiv momčadi Brod …