Početna | - Izdvojeno | VIDEO | Argentina uvjerljivo protiv Egipćana do polufinala!

VIDEO | Argentina uvjerljivo protiv Egipćana do polufinala!

Argentina je novi polufinalist Svjetskog prvenstva u Kolumbiji! U susretu četvrtfinala Argentina je glatko slavila protiv Egipta (5:0) i izborila polufinale u kojem ih čeka susret s boljim iz dvoboja između Azerbajdžana i Portugala koji je na rasporedu nešto kasnije.

ARGENTINA – EGIPAT  5:0 (2:0)

STRIJELCI: 1:0 Taborda (12′), 2:0 Stazzone (14′), 3:0 Basile (28′), 4:0 Cuzzolino (29′), 5:0 Battistoni (34′)

Prvi sudac: Alessandro Malfer (ITA)
Drugi sudac: Chris Colley (AUT)
Treći sudac: Nurdin Bukuev (KGZ)
Četvrti sudac: Yuri Ferney Garcia Sanchez (COL)

Argentina je povela u 12.minuti kada je iz kornera lopta odigrana na vrh kaznenog prostora za Tabordu kojii zabija za 1:0! Samo 2 minute kasnije ponovno se trese mreža Egipćana. Salah je grubim prekršajem zaustavio prodor Stazzonea, koji sam prezima izvođenje slobodnog udarca. Lopta se na putu prema golu odbila od Miza i prevarila vratara za 2:0! Susret je prelomljen u 2 minute nastavka kada Argentina zabija 2 brza gola. Najprije je u 28.minuti Basile s vrha kaznenog prostora lijepo zabio od vratnice za 3:0, da bi u slijedećoj minuti Cuzzolino neobjašnjivo ostao sam pred golom nakon kornera, te zabio za 4:0! Konačnih 5:0 postavlja Battistoni u 34.minuti nakon što je glavninu posla obavio Brandi koji je po lijevoj strani prošao Miza i ubacio pred gol slobodnom suigraču.
U nastavku Vam donosimo video-sažetak susreta.

Bačvice uvjerljive u splitsko-dalmatinskoj županijskoj ligi!

Splitsko-dalmatinska županijska liga je u punom jeku! Odigrana su dva proljetna kola, a nakon 11 …

1.HMNL | Raspored i delegiranje utakmica 16.kola

Poznat je raspored i delegiranje službenih osoba za utakmice 16.kola 1.HMNL! Glavnina susreta na rasporedu …