Početna | - Izdvojeno | VIDEO | U Vrgorcu ogorčeni suđenjem Tomića i Jelića

VIDEO | U Vrgorcu ogorčeni suđenjem Tomića i Jelića

Nakon poraza od Novog Vremana Apfel u trećem susretu finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske, kojim su Makarani obranili naslov prvaka Hrvatske, u Vrgorcu su bile itekako ogorčeni suđenjem ponajboljeg hrvatskog sudačkog para. Saša Tomić i Nikola Jelić su po mišljenju domaćina izravno utjecali na ishod susreta, a dvije situacije u Vrgorcu smatraju kardinanim pogreškama hrvatskih FIFA-sudaca. Iz Vrgorca su nam poslali snimke spornih situacija koje donosimo u nastavku.

U drugom poluvremenu pri rezultatu 4:4, kapetan gostiju Vuković ruši u kaznenom prostoru Sutona. Sudac Tomić sudi prekršaj, no umjesto penala sudi slobodni udarac na 7 metara od gola gostiju. Pregledom snimke evidentno je da je prekršaj načinjen unutar kaznenog prostora.

U 49.minuti pri rezultatu 7:6 za Vrgorac, gosti igraju s Musinovom u ulozi golmana-igrača, gube loptu, a Martinac je pri pokušaju udarca prema praznom golu gostiju zaustavljen prekršajem Eduarda s leđa. Brazilac je već imao žuti karton, a u ovoj je situaciji prošao bez opomene koja bi ga udaljila s parketa.

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …