Početna | - Naslovna | Antun Bačić: “Dominirali smo većim dijelom susreta…”

Antun Bačić: “Dominirali smo većim dijelom susreta…”

Dubrovački Square imao je sve u svojim rukama, kontrolirali su utakmicu i imali prednost 3:1, no zagrebačka Uspinjača Gimka je u završnici susreta ponajviše zahvaljujući Franji Matkoviću došla do izjednačenja i na koncu kroz rulet penala izborila plasman u finale.
Po završetku susreta razgovarali smo s Antunom Bačićem. Mladi strateg dubrovačke momčadi nije krio razočarenje nakon poraza. Dubrovčani su se nadali slavlju u Slavonskom Brodu, no svoj su nastup okončali već u polufinalu.

“A što reći, teško je nakon ovakvog poraza. Baš sam nekako tužan, najviše zbog mojih igrača, koji su dali sve od sebe danas. Mislim da smo ukupno bili bolji protivnik, ali to je sport i zato ga na kraju toliko volimo. Dominirali smo više od 30 minuta utakmice, ali ovaj put to nije bilo dovoljno. Imali smo tih 3:1, nekih 8-9 minuta do kraja, ali nismo izdržali. Mislim da zasluge idu i njima, igraju jako dobro 5 na 4, pa iako smo znali što rade i odakle prijeti najviše opasnosti, svejedno nismo uspjeli. Sve čestitke Uspinjači i želim im puno sreće u finalu, a na nama je sad da što prije ovo zaboravimo i prebacimo fokus na što bolji rezultat u prvenstvu.”