Početna | - Naslovna | KUP | Aurelia i Brod 035 u polufinalu regije “Istok”!

KUP | Aurelia i Brod 035 u polufinalu regije “Istok”!

Nakon što su još ranije Brod i Urije izborili plasman u polufinale kupa regije “Istok”, protekla dva dana u polufinalu su im se pridružili Aurelia i Brod 035. Vinkovačka Aurelia je u nedjelju nakon ruleta penala slavila protiv Autodijelova Tokić, dok je Brod 035 jučer rutinski slavio protiv Male Mljekare i tako kompletirao polufinalni kvartet.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – AURELIA FUTSAL  3:3 (1:2), p.p. 4:5
STRIJELCI: 0:1 Plavšić (1′), 0:2 Plavšić (13′), 1:2 Žuljević (20′), 1:3 Bukna (21′), 2:3 Rotim (31′), 3:3 Rotim (40′)

Aurelia je u Požegi povela već u 16.sekundi susreta golom Plavšića, a isti je igrač u 13.minuti zabio za 0:2! U samoj završnici 1.poluvremena domaćin se vraća u igru, no na otvaranju nastavka Bukna vraća gostima 2 gola prednosti. Iako je Aurelia imala zrelije prilike, domaćin je do kraja susreta golovima Rotima došao do izjednačenja i odveo utakmicu u rulet penala. Tu se u junaka gostiju prometnuo vratar Martinović obranivši udarce Šporčića i Andričića, te su Vinkovčani na koncu zasluženo izborili plasman u polufinale, gdje ih već u srijedu očekuje dvoboj protiv Urije.

BROD 035 – MALA MLJEKARA  4:0 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Dubac (7′), 2:0 Ivanagić (14′), 3:0 Ivanagić (15′), 4:0 Soldo (32′)

U dvoboju prvoligaša i drugoligaša s dna ljestvice nije bilo neizvijesnosti. Momčad Ivice Ćorluke suvereno je izborila plasman u polufinale, gdje ih čeka gradski derbi protiv Broda. Dvostruki strijelac u pobjedi 4:0 bio je Ivanagić, dok su po jedan zgoditak postigli Dubac i Soldo.

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …