KUP | Crnica i Torcida u finalu kupa regije “Jug”!

Šibenska Crnica i splitska Torcida igrat će u finalu malonogometnog kupa Hrvatske, regija “Jug”. U polufinalnim ogledima Crnica je slavila protiv splitskog drugoligaša Universitasa, dok je Torcida plasman u finale izborila sinoćnjom pobjedom protiv Jezera. Domaćinstvo i vrijeme odigravanja finalnog dvoboja bit će određeno naknadno.
U nastavku Vam donosimo više o polufinalnim ogledima.

CRNICA – UNIVERSITAS  2:2 (1:1), nakon penala 4:3
STRIJELCI: 0:1 Mijić (5′), 1:1 Radić (13′), 2:1 Pavić (31′), 2:2 Nazlić (40′)
PENALI:
Rađa – brani Mišković!
Žumberac – 3:2!
A.Peša – 3:3!
Radić – 4:3!
Bilić – brani Mišković!

Uzbudljiv susret odigran je na šibenskom Baldekinu gdje je Crnica nakon ruleta penala porazila splitski Universitas i izborila plasman u finale. Gosti su odlično ušli u utakmicu, te dolaze u vodstvo u 5.minuti kada Mijić zabija za 0:1! Nedugo zatim mogli su gosti još jednom zabiti, no vratnica spašava domaće. Nakon toga Crnica uspostavlja inicijativu, te dolazi do zasluženog izjednačenja u 13.minuti kada Radić zabija za 1:1. Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a u nastavku Crnica ima inicijativu no mreža gostiju je nedirnuta prvenstveno zahvaljujući sjajnom vrataru Biliću koji je držao goste u egalu. U 31.minuti Taći je zavrijedio drugi žuti karton, a s igračem više Crnica preko Pavića dolazi do prednosti, 2:1! Rezultat se nije mijenjao sve do same završnice susreta kada gosti golom Nazlića na dodavanje Bilića dolaze do izjednačenja, 2:2! Štoviše, mogli su “studenti” i do potpunog preokreta, no Crnjac ne zabija iz sjajne prilike. O pobjedniku su tako odlučivali penali, gdje se u junaka prometnuo vratar Mišković obranivši udarce Rađe i Bilića za pobjedu Crnice.

Najzanimljivije detalje ovog dvoboja možete vidjeti u priloženom video-sažetku.

TORCIDA – JEZERA  5:2 (3:1)
STRIJELCI: 0:1 Kolega (12′), 1:1 Kuzmanić (15′), 2:1 Družijanić (16′), 3:1 Ivanković (20′), 3:2 L.Klarin (31′), 4:2 Družijanić (36′), 5:2 Mišerda (39′)

U sinoć odigranom susretu Torcida je slavila protiv Jezera i osigurala plasman u finale. O samoj utakmici dovoljno govori velik broj javnih opomena, gdje je čak 6 igrača domaćih i 4 igrača gostiju zavrijedilo žuti karton. Tome treba dodati i isključenje gostujućeg igrača (Klisović) i udaljavanje s klupe predstavnika kluba u 17.minuti susreta. Gosti su poveli u 12.minuti golom Kolege, no domaći u dvije minute dolaze do preokreta. Kuzmanić i Družijanić su zabili za 2:1, a nakon toga domaći propuštaju iskoristiti isključenje Klisovića i povisiti prednost. No ipak, pred odlazak na odmor Ivanković zabija za 3:1 i lijepu prednost Splićana nakon prvih 20 minuta. U nastavku se rezultat nije mijenjao sve do 31.minute kada Leo Klarin vraća goste u igru golom za 3:2. No ipak, Torcida do kraja postiže još dva zgoditka i zasluženo odlazi u finale, gdje ih čeka dvoboj s Crnicom.

Novo Vrijeme preko Alumnusa do polufinala doigravanja

Novo Vrijeme Apfel je korak blie obrani naslova prvaka Hrvatske. Momčad Tea Strunje je u …

Vladimir Bebek rekao zauvijek zbogom futsalu

Nakon što je Vrgorac porazom u četvrtfinalu doigravanja od Olmissuma okončao ovu sezonu, razgovarali smo …