Početna | - Naslovna | KUP | Dinamo preokretom do pobjede u Slavonskom Brodu!

KUP | Dinamo preokretom do pobjede u Slavonskom Brodu!

U dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Futsal Dinamo je slavio na gostovanju u Slavonskom Brodu, izborivši tako plasman u četvrtfinale. Nakon prvih 20 minuta momčad Alena Jukića bila je u minimalnom zaostatku (1-0), no u nastavku na krilima raspoloženog Kanjuha gosti preokretom dolaze do trijumfa.
Domaćin je poveo golom Bundavice u 15.minuti i bio je to jedini zgoditak u prvom poluvremenu. U nastavku gosti dolaze do preokreta. Autogolom Ćubela u 25.minuti gosti dolaze do izjednačenja, a u 31.minuti Kanjuh lijepim udarcem s lijeve strane zabija za preokret gostiju, 1-2! Rezultat se nije mijenjao sve do 37.minute, kada nakon velike pogreške u obrani domaćih, Kanjuh prihvaća povratnu loptu Penave i sa 7 metara zabija za 1-3! Prelaze tada domaći na igru s Đerekom u ulozi golmana-igrača, no već u prvom napadu gube loptu na centru, a Šulentić to koristi i zabija u prazan gol za 1-4! Vrlo brzo su uzvratili domaći lijepim golom Ćubela s desne strane za 2-4, no dalje od toga nije išlo. Gosti su prednost sačuvali do kraja susreta i na koncu proslavili zasluženu pobjedu sa svojim navijačima koji su im pružali sjajnu podršku tijekom čitava susreta.

Delegat: Ivan Sović

BROD 035: Tomislav Kovačević, Almedin Bundavica, Matej Brkić, Nikola Cindrić, Luka Đerek, Matej Gačić, Luka Dubac, Robert Ruhek, Igor Mirković, Patrik Mijić, Mario Ćubel, Luka Terzić, trener: Ivica Ćorluka

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Ivan Šulentić, Dominić Cvišić, Robert Grbić, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Vito Gagulić, Kristian Čekol, Danijel Dekanić, Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Hrvoje Penava, Jakov Mudronja, Karlo Maloševac, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 1-0 Bundavica (15′), 1-1 ag-Ćubel (25′), 1-2 Kanjuh (31′), 1-3 Kanjuh (37′), 1-4 Šulentić (38′), 2-4 Ćubel (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035  7 (3+4); Futsal Dinamo  10 (5+5)

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …