Početna | - Naslovna | KUP | Futsal Pula u finalu kupa regije ‘Zapad’

KUP | Futsal Pula u finalu kupa regije ‘Zapad’

Futsal Pula prvi je finalist malonogometnog kupa regije ‘Zapad’. U jučer odigranom polufinalnom susretu Futsal Pula je slavila na gostovanju u Bjelovaru boljim izvođenjem penala. Imali su Puljani sve u svojim rukama još u redovnih 40 minuta. No ipak, prednost 1-4 nije im bila dostatna, te je domaćin golom u poslijednjoj minuti izborio remi 4-4, te su o pobjedniku odlučivali penali. U raspucavanju penala nevjerovatna drama i scenarij gdje je više penala promašeno nego pogođeno. Na koncu slavlje Futsal Pule za plasman u finale regionalnog kupa gdje će igrati protiv boljeg iz drugog polufinala u kojem će se sastati Otočac i Jesenje.

BJELOVAR – FUTSAL PULA  4-4 (1-4), nakon penala 6-7
STRIJELCI: 1-0 Nreca (3′), 1-1 Hoxha (5′), 1-2 Barišić (8′), 1-3 Đapić (9′), 1-4 Nerovčić (18′), 2-4 Hajdarović (34′), 3-4 Starčević (37′), 4-4 Pavličević (40′)

VIDEO | Hrvatska u Gvatemali jedini put na Svjetskom prvenstvu

Pred nama su kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo, a Hrvatska će u Dubrovniku u prvom krugu …

2.HMNL-zapad | Novi Marof i Futsal Pula uvjerljivi na startu sezone

Odigrani su susreti 1.kola 2.HMNL-zapad, a uvjerljive pobjede ostvarili su Novi Marof i Futsal Pula. …