Početna | - Naslovna | KUP | Jezera preko Crnice do finala kupa regije “Jug”!

KUP | Jezera preko Crnice do finala kupa regije “Jug”!

U dvoboju polufinala kupa regije “Jug” Jezera su slavila protiv Crnice rezultatom 3:2, izborivši tako plasman u finale regionalnog kupa. Momčad s Murtera slavila je protiv šibenskog prvoligaša, koji je imao inicijativu većim dijelom susreta, no čvrstom obranom Jezera su se uspješno branila. Vratar Pirjak na golu domaćina bio je na visini zadatka, a nakon velikih propusta gosti su u 27.minuti kažnjeni i Jezera golom Fatovića dolaze u vodstvo, 1:0! Jezera se nakon toga uspješno brane sve do 39.minute, kada Crnica golom Radića iz penala dolazi do izjednačenja, 1:1! Remi goste nije zadovoljio, te igrom s golmanom-igračem traže pobjedu i plasman u finale prije ruleta penala. Takvu igru gostiju domaćin koristi, te nakon pogreške Šamije dolazi do nove prednosti, 2:1! Nedugo zatim Jezera koriste novu pogrešku u redovima gostiju, te novim zgoditkom osiguravaju plasman u finale. Do kraja je Niko Škugor smanjio rezultat na konačnih 3:2, no za nešto više nije bilo vremena. Jezera su izborila plasman u finale, gdje će se sastati s pobjednikom drugog polufinalnog dvoboja u kojem se danas sastaju Olmissum i Torcida.

Mjeritelj vremena: Nikša Pirjak

JEZERA: Damjan Pirjak, Deni Kolega, Karlo Klarin, Danko Bračanov, Leo Klarin, Stjepan Klarin, Tony Junaković, Joško Šimat, Dino Kulušić, Frane Fatović, Zvonimir Petrović, trener: Sebastijan Lapov Mijatov

CRNICA: Filip Radaj, Marko Marčić, Josip Vukičević, Ivan Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Marinko Šamija, Dragan Vuković, Tonći Ljubić, Božidar Jelovčić, Antonio Perić, Josip Radić, Niko Škugor, Robert Mišković, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Fatović (27′), 1:1 Radić (39′), 2:1 K.Klarin (39′), 3:1 D.Kolega (40′), 3:2 N.Škugor (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jezera 6 (2+4); Crnica 9 (4+5)

ŽUTI KARTONI: Kolega (12′), Pirjak (36′), Junaković (39′) – JEZERA