Početna | - Naslovna | KUP | Mejaši – Vrgorac GTP | Izvještaj

KUP | Mejaši – Vrgorac GTP | Izvještaj

Minimalan poraz 5:4 bio je dostatan Vrgorcu za plasman na završni turnir Hrvatskog malonogometnog kupa! Vrgorac je u prvom susretu kod kuće slavio rezultatom 1:0, te je usprkos porazu na Mejašima osigurao nastup na završnici.

Mjeritelj vremena: Igor Vojković

MEJAŠI: Ivan Prusac, Ivan Vidošević, Jakov Šarić, Ivan Jurjević, Krešimir Čurčić, Mate Olujić, Matija Petar Simunić, Ante Peša, Vedran Duvnjak (kap.), Goran Smoljo, Đemal Nasup, Josip Jakovljević, Ivan Mizdrak, trener: Krešimir Čubelić

VRGORAC GTP: Mario Herceg, Vojko Pervan, Zvonimir Markotić, Zrinko Markotić, Denis Mijatović, Dragan Stanković, Mate Erceg, Alen Govorko, Mijo Marinović, Duško Martinac (kap.), Lovre Barbir, Dario Martinović, trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 1:0 Šarić (7.min.), 1:1 Martinac (10.min.), 1:2 Mijatović (15.min.), 1:3 Martinac (17.min.), 2:3 Mizdrak (18.min.), 3:3 Mizdrak (26.min.), 4:3 Olujić (29.min.), 4:4 Martinac (32.min.), 5:4 Jurjević (40.min.)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Mejaši 3 (1+2); Vrgorac GTP 6 (5+1)

ŽUTI KARTONI: Smoljo (20.min.), Mizdrak (22.min.), Peša (25.min.) – MEJAŠI
Stanković (28.min.) – VRGORAC GTP

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Mizdrak (MEJAŠI)

U uzvratnom susretu 1/8-finala malonogometnog kupa Hrvatske, Mejaši su slavili protiv Vrgorca (5:4), no zbog većeg broja golova postignutih u gostima vrgorčani su izborili plasman na završnicu kupa koja će se sredinom travnja održati u Dubrovniku.
Mejaši su poveli u 7.minuti golom povratnika iz Solina Jakova Šarića, no nakon toga vrgorčani preuzimaju inicijativu i predvođeni raspoloženim Martincom preokreću rezultat u svoju korist. Martinac je u 10.minuti izjednačio na 1:1, a golovima Mijatovića i Martinca Vrgorac dolazi do opipljive prednosti, 1:3! No do odmora domaći ipak vraćaju neizvijesnost susretu golom Mizdraka za 2:3!
Raspoloženi Mizdrak bio je inicijator novog preokreta; njegovim golom Mejaši u 26.minuti dolaze do izjednačenja, a u 29.minuti Olujić dovodi Mejaše u vodstvo (4:3) i na korak do ukupne pobjede. No u 32.minuti Martinac još jednom zabija i vraća vrgorčane u povoljniju situaciju, 4:4! Do kraja su domaći uspjeli tek jednom zabiti (5:4), i to u poslijednjoj minuti što im je bilo dostatno tek za “pirovu pobjedu”, jer je Vrgorac zahvaljujući pobjedi kod kuće (1:0) izborio plasman na završnicu kupa u Dubrovnik.

Vrgorac GTP

Novo Vrijeme Apfel pressicom najavilo superkup

Utakmicom superkupa u kojoj se sutra (petak) u Slavonskom Brodu sastaju Novo Vrijeme Apfel i …

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …