Početna | - Naslovna | KUP | Novi Marof i Jesenje u finalu kupa regije “Zapad”!

KUP | Novi Marof i Jesenje u finalu kupa regije “Zapad”!

Novi Marof i Jesenje igrat će u finalu kupa regije “Zapad”! Novi Marof je u prvom polufinalnom dvoboju na svom parketu nakon boljeg izvođenja penala slavio protiv Futsal Pule, dok je Jesenje plasman u finale izborilo trijumfom na Rabu.

NOVI MAROF – FUTSAL PULA  4:4 (3:2), p.p 8:7
STRIJELCI: 1:0 Mravunac (4′), 2:0 Marić (11′), 2:1 Barišić (13′), 2:2 Badrov (16′), 3:2 Modrić (20′), 3:3 ag-Marić (25′), 3:4 Badrov (32′), 4:4 Mravunac (33′)

Uzbudljivo je bilo u dvoboju Novog Marofa i Futsal Pule. Jesenski prvak 2.HMNL-zapad pretrpio je prvi ovosezonski poraz i ostao bez plasmana u finale. Nakon 40 minuta rezultat je bio 4:4, te su o pobjedniku odlučivali penali. Tu se domaćin pokazao sretnijim i spretnijim, te je proslavio plasman u finale. Nakon 3 serije penala Šestak kod domaćina i Hoxha kod gostiju bili su jedini koji nisu zabili. Na koncu se presudnom pokazala peta serija u kojoj Salihović ne uspijeva zabiti.

RAB – JESENJE  2:6 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Kovačec (3′), 0:2 Kovačec (4′), 1:2 Pećarina (9′), 1:3 Majcenić (23′), 1:4 Cvilko (24′), 1:5 Kovačec (29′), 2:5 Šanić (31′), 2:6 Kovačec (28′)

Zagorski prvoligaš je bez većih problema slavio na Rabu i izborio plasman u finale. Junak “zelenih” bio je Alen kovačec koji je s dva gola u ranoj fazi susreta donio prednost gostima, da bi s još dva zgoditka u nastavku kompletirao “poker” u mreži domaćina i donio Jesenju uvjerljivu pobjedu, 2:6!

U Varaždinu održan seminar futsal-sudaca!

Proteklog vikenda u varaždinskom hotelu Turist održan je seminar futsal-sudaca. Seminarom je predsjedao čelni čovjek …

Bruninho – novi Brazilac u momčadi Squarea!

Dubrovački Square danas je objavio novo pojačanje za nastavak prvoligaške sezone. Riječ je o Brazilcu …