Početna | - Naslovna | KUP | Odigrani susreti 2.kola regije “Jug”!

KUP | Odigrani susreti 2.kola regije “Jug”!

Odigrani su susreti 2.kola malonogometnog kupa Hrvatske, regija “Jug”! Još u srijedu Crnica je na svom praketu izborila nastavak natjecanja uvjerljivo porazivši splitski Hajduk, a dan kasnije isto su izborili Universitas i Jezera. U poslijednjem susretu 2.kola danas je Torcida u Trogiru porazila istoimenog domaćina.
U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta.

CRNICA – HAJDUK  11:2 (5:0)

Crnica se lako obračunala sa splitskim drugoligašem. Mnogo je toga bilo jasnije nakon 5 minuti igre. Toliko je naime trebalo domaćinu da stekne osjetniju prednost (3:0). Golovima Mijata domaćin je došao do prednosti 2:0, a spomenutih 3:0 zaokružuje kapetan Mijat. Do odmora je Škugor s 2 zgoditka postavio velikih 5:0! Nastavak otvara Vuković golom za 6:0, a u naredne 2 minute Ljubić s dva zgoditka donosi domaćinu velikih 8:0!  Radić, Marčić i Matković donose Crnici visokih 11:0, a do kraja su gosti golovima Tešije i Rose smanjili rezultat na konačnih 11:2.

ČILIPI – UNIVERSITAS  3:5 (2:3)

Splitski studenti očekivano su ostvarili pobjedu na gostovanju u Grudi, no daleko od toga da se nisu namučili za pobjedu. Bezmalinović i dvostruki strijelac Roguljić osigurali su Splićanima minimalnu prednost na poluvremenu (2:3). Rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada Čilipi drugim zgoditkom Marinovića dolaze do izjednačenja. Gosti se kasnije odlučuju na igru s golmanom-igračem, što se pokazao kao dobar potez. Golovima Crnjca i Mandića “studenti” dolaze do nenadoknadive prednosti (3:5) i zaslužene pobjede.

JEZERA – OLMISSUM  4:2 (1:2)

Derbi ove faze natjecanja odigran je na Murteru gdje je vodeća momčad 2.HMNL-jug Olmissum gostovala kod Jezera. Drugi je ovo bio ovosezonski ogled ove dvije momčadi, a Jezera su uzvratila Olmissumu za prvenstveni poraz (3:2) na omiškom Ribnjaku. Početak susreta nije nagovještavao takav rasplet jer su gosti zarana golovima Josipa Juretića i Matea Kolobarića došli do lijepe prednosti (0:2). No ipak, domaćin se budi i do odmora preko Perice uspijeva smanjiti zaostatak (1:2). Rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada domaćin preko Perice i Stjepana Klarina dolazi do preokreta (3:2). Do kraja su gosti pokušali igrom s golmanom-igračem doći do izjednačenja, no bez uspjeha. Naprotiv, Kolega je zabio u praza gol za 4:2 i potvrdio pobjedu domaćina.

TROGIR – TORCIDA  6:9 (1:4)

Poslijednji susret 2.kola kupa regije “Jug” odigran je danas u Trogiru gdje je istoimeni županijski ligaš poražen od drugoligaša Torcide. Susret je to u kojem su gosti u prvih 10 minuta minuta stekli prednost koju nisu ispustili do kraja dvoboja. Već u 2.minuti Ramadža zabija za 0:1, a golovima Dolića i Mišerde gosti dolaze do spomenutih 0:3. Gosti su tijekom čitava susreta održavali prednost od 3 do 4 gola i na koncu su zasluženo slavili. Trostruki strijelac za Torcidu bio je Ramadža, dok je isti učinak kod domaćina imao Pavković.

Odigrana 3 kola juniorskog i kadetskog natjecanja na sjeveru

Natjecanje mladeži regije “Sjever” započelo je 25.studenog kao što smo pisali na našim stranicama. U …