Početna | - Naslovna | KUP | Porto Tolero – Potpićan ’98 AD Tokić 7:1 (4:1)

KUP | Porto Tolero – Potpićan ’98 AD Tokić 7:1 (4:1)

U poslijednjem dvoboju osmine-finala malonogometnog kupa Hrvatske, Porto Tolero je ostvario novu pobjedu protiv prvoligaša iz Labina, čime je ponovio prošlosezonski uspjeh plasmanom na završni turnir kupa. Nakon pobjede 4:7 u Labinu, drugoligaš iz Ploča pred svojim je navijačima ostvario uvjerljivu pobjedu, a više detalja o susretu donosimo u nastavku.

Vrsta utakmice: Kup
Kolo: 1/8-finala (2.utakmica)
Datum: 18.03.2016.
Vrijeme: 18:00
Dvorana: SD Dom športova, Ploče
Gledatelja: 70

PORTO TOLERO – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ  7:1 (4:1)

Prvi sudac: Stipe Divić
Drugi sudac: Marijo Pavela
Treći sudac: Damir Jokić
Četvrti sudac: Miloslav Šimac
Delegat: Josip Proleta

PORTO TOLERO: Mario Rašić, Ante Batinović, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Tomislav Domić, Sandro Rebac, Saša Burđelez, Ivan Marković, Marin Đeko, Marijo Batinović, trener: Boris Malić

POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ: Tomas Begić, Almir Fejzić, Alen Lalić, David Mataja, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Matteo Celić, Keven Drndić, trener: Dragan Čubelić

STRIJELCI: Burđelez (4′), 2:0 Domić (13′), 3:0 Marković (15′), 4:0 Marković (20′), 4:1 P.Drndić (20′), 5:1 Burđelez (23′), 6:1 Krilić (24′), 7:1 Batinović (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Porto Tolero 3 (1+2); Potpićan ’98 AD Tokić  3 (2+1)

ŽUTI KARTONI: Mataja (37′) – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Marković (PORTO TOLERO)

U uzvratnom susretu 1/8-finala malonogometnog kupa Hrvatske, Porto Tolero je ostvario novu pobjedu protiv Potpićana, potvrdivši tako plasman na završni turnir 8 najboljih! Momčad Potpićana je dan uoči prvenstvenog gostovanja u Vrgorcu iskoristila za “odraditi” kup-dvoboj, a prema svemu viđenom dojam je kako su gosti došli samo zbog obveze odigravanja ovog susreta.
Gosti su od prve minute zaigrali s golmanom-igračem, a u 4.minuti domaćin je poveo na poprilično bizaran način. Patrik Drndić je misleći da je u ulozi “golmana-igrača” u vlastitom kaznenom prostoru uzeo loptu u ruke, ponudivši tako domaćinu priliku iz penala što kapetan Burđelez objeručke prihvaća i zabija za 1:0! Nakon toga smo dugo čekali na promjenu rezultata, a onda domaćin s 2 gola u 3 minute dolazi do 3:0! Raspoloženi Marković je u poslijednjoj minuti 1.poluvremena razrješio dvojbe oko konačnog ishoda ovog dvoboja postigavši svoj drugi zgoditak za velikih 4:0! No ipak, na samom isteku vremena gosti nakon ubacivanja sa strane preko Patrika Drndića dolaze do smanjenja vodstva, 4:1! No s nova 2 zgoditka u ranoj fazi nastavka, Porto Tolero dolazi do 6:1, otklonivši i najmanje dvojbe. Rezultatski odlučena utakmica se tada potpuno razvodnila, te smo do kraja susreta vidjeli tek jedan zgoditak, i to vratara Batinovića u poslijednjoj minuti susreta. Batinović je bacio dugu loptu prema golu gostiju, a gostujući vratar nesmotrenom reakcijom dodiruje loptu koja ulazi u gol za konačnih 7:1! Tako je susret započeo i završio bizarnim golom, jer zgoditak ne bi bio priznat da nije bilo dodira gostujućeg vratara. Na koncu, možemo reći kako smo gledali ne odveć zanimljivu utakmicu gdje su gosti bili poprilično nezainteresirani, a domaći su samo uzeli ono što im se ponudilo.

VIDEO | Square – Alumnus 4:2 (2:1)

U susretu 3.kola 1.HMNL dubrovački Square je na svom parketu slavio protiv zagrebačkog Alumnusa rezultatom …

Šibenik 1983 bolji od Mejaša, Kijevu protiv Heroja prvi bodovi!

Odigrane su poslijednje dvije utakmice 3.kola 2.HMNL-jug! Šibenik 1983 je u premijernom drugoligaškom nastupu pred …