KUP | Potpićan ’98 AD Tokić – Porto Tolero 4:7 (1:4)

U prvom susretu osmine-finala malonogometnog kupa Hrvatske, Porto Tolero je slavio na gostovanju kod prvoligaša iz Labina rezultatom 4:7, čime su Pločani došli na korak do nastupa na završnom turniru kupa Hrvatske! Domaćin je nastupio oslabljen neigranjem Jasprice, Lalića i Čeligije,  trojca čija je sudbina još uvijek nepoznata. Gosti su imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta; na poluvremenu je tako bilo 1:4, u nastavku i 2:5, no domaći igrom s golmanom-igračem uspijevaju doći do minimalnog zaostatka (4:5). No ipak, do kraja su gosti posložili svoju obranu, te s 2 zgoditka u prazan gol domaćih došli do velikih 4:7! Porto Tolero je tako došao na korak do prošlosezonskog ostvarenja, kada su preko Vrgorca izborili plasman na završni turnir u Makarskoj.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku…

Vrsta utakmice: Kup
Kolo: 1/8-finala (1.utakmica)
Datum: 13.2.2016.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: ŠD Mate Blažine

POTPIĆAN 98 AD TOKIĆ – PORTO TOLERO  4:7 (1:4)

MNK Potpićan 98 ADT: Tomas Begić, Almir Fejzić, Vigan Hoxha, Toni Braušić, David Mataja, Sanel Bojkić, Patrik Drndić, Matteo Celić, Bojan Barišić, Keven Drndić, Kristijan Karlušić

MNK Porto Tolero: Marijo Batinović, Ante Batinović, Zvone Barbir, Tomislav Domić, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Sandro Rebac, Saša Burđelez, Ivan Marković

STRIJELCI: 0:1 Batinović (6′), 1:1 Braušić (7′), 1:2 Domić (10′), 1:3 Batinović (14′), 1:4 Krilić (18′), 2:4 Mataja (23′), 2:5 Rebac (23′), 3:5 Bojkić (26′), 4:5 Braušić (35′), 4:6 Domić (35′), 4:7 Domić (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Potpićan 98 ADT 8 (5+3) ; Porto Tolero 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Celić (11′), Fejzić (40′) – POTPIĆAN ’98 AD TOKIĆ
Domić (13′) – PORTO TOLERO

IGRAČ UTAKMICE: Ante Batinović (PORTO TOLERO)

Square zasluženo nakon preokreta i produžetaka do polufinala!

Završeni su četvrtfinalni dvoboji te su poznati svi polufinalisti. Posljednji polufinalist je momčad Squarea koja …

Novo Vrijeme preko Alumnusa do polufinala doigravanja

Novo Vrijeme Apfel je korak blie obrani naslova prvaka Hrvatske. Momčad Tea Strunje je u …