CROfutsal Hrvatski Nogometni Savez logo thumbnail Kup

MNK „Gorovo“ – MNK „Otočac“ 3:3 (3:0) 7:6 – šesterci

Dvorana: Delnice
Gledatelja: 250
Suci: Dujmić (Jurdani), Pavlešić (Rijeka)
Delegat: Aladzić (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Kovčalija (3′), 2:0 Malić (6′), 3:0 Kovčalija (10′), 3:1 Krznarić (32′), 3:2 Mataija (35′), 3:3 Čurćić (36′)

GOROVO: Milenković, Vadlja, M. Kovčalija, Durbić, Kirigin, Malić, Tomić, Mujakić, D. Kovčalija, Ziganto, Kurti.

OTOČAC: Brajković, Mataija, Draženović, Kostelac, Ostović, Banić, Krznarić, Čurčić, Sladović, Rudelić, Anić, Krznarić, Šporčić.

U petak se u Delnicama odigralo finale Kupa regije Zapad u kojem su se sastali Gorovo iz Opatije te Otočac. Slavilo je Gorovo nakon izvođenja šesteraca te se plasiralo u daljnju fazu natjecanja gdje ih očekuje Futsal Klub Nacional iz Zagreba ili Split Tommy. Gorovo je do poluvremena imalo tri pogotka razlike pogodcima Malića te dvaput Davora Kovčalije. Otočac se vraća te u drugom poluvremenu zabija tri pogotka preko Mataije, Čurčića i Krznarića. U petak se u Delnicama slavio i Dan Grada te je sve bilo u znaku futsala, a prije finala odigravale su se i revijalne utakmice. Treba istaknuti da je u nekoliko susreta 2.HMNL-Zapad te Kupa regije Zapad ekipu MNK Gorova vodila predstavnica velika zaljubljenica u futsal gospođica Dora Brkić.

O nama Igor Dundara

Olmissum u poslijednjoj minuti do gola vrijednog finala!

U izuzetno uzbudljivom dvoboju polufinala kupa Hrvatske, Olmissum je golom u poslijednjoj minuti slavio protiv …

Uspinjača Gimka je prvi finalist kupa Hrvatske!

Uspinjača Gimka je prvi finalist kupa Hrvatske! U prvom polufinalnom susretu odigranom u karlovačkoj dvorani …