Početna | - Naslovna | KUP | Square nadvisio Jesenje i izborio plasman u četvrtfinale!

KUP | Square nadvisio Jesenje i izborio plasman u četvrtfinale!

U susretu osmine finala kupa Hrvatske, Square je slavio na gostovanju kod Jesenja, izborivši tako plasman u četvrtfinale. Dubrovčani su nakon prvenstvene pobjede kod Alumnusa (2:3) imali dan odmora, nisu se vraćali kući, te su danas upisali novu vrijednu pobjedu u gostima. Već u prvoj minuti kapetan Cvjetković doveo je “gospare” u vodstvo, a sredinom poluvremena Gašpar zabija za 0:2! Domaćina u igru vraća Kovačec, no do odmora je Rezo vratio gostima osjetniju prednost (1:3). Već u prvoj minuti nastavka Cvilko iz penala vraća neizvijesnost u utakmicu, a konačan rezultat postavlja Cvjetković svojim drugim zgoditkom u 30.minuti susreta za 2:4!

Delegat: Željko Franić

JESENJE: Goran Malogorski, Ivica Majić, Alen Kovačec, Filip Janžek, Matija Artić, Filip Hanžić, Josip Cvilko, Denis Gamilec, Kristijan Osredečki, Krešo Puljek, Marko Strabić, Danijel Končevski, trener: Robert Grdović

SQUARE: Alen Turuk, Leonardo Dos Santos Pele, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Damjan Šulić, Adriano Darrer, Matej Perić, Blago Gašpar, Bruno Sarruf Guimaraes Bruninho, Maro Đuraš, Niko Zrilić, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 0:1 Cvjetković (1’9, 0:2 Gašpar (10′), 1:2 Kovačec (13′), 1:3 Rezo (17′), 2:3 Cvilko (21′), 2:4 Cvjetković (30′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Jesenje 7 (4+3); Square 6 (4+2)

ŽUTI KARTONI: Cvilko (16′), Gamilec (24′) – JESENJE

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Cvjetković (SQUARE)

Square u Brodu nastavio svoj proljetni pobjednički niz!

U dvoboju 16.kola 1.HMNL dubrovački Square ostvario je novu prvenstvenu pobjedu i potvrdio dobru proljetnu …

Uspinjača Gimka preokretom do pobjede kod Crnice!

Uspinjača-Gimka je ostvarila vrijednu pobjedu na gostovanju u Šibeniku! Momčad Koraba Morine slavila je kod …