Početna | - Naslovna | KUP | Vrgorac u 2.poluvremenu slomio otpor Našica

KUP | Vrgorac u 2.poluvremenu slomio otpor Našica

Pobjedom na gostovanju u Našicama, Vrgorac je izborio plasman u četvrtfinale kupa Hrvatske. Momčad Nikole Tomičića dugo je lomila otpor domaćina, te je u nastavku slomila otpor Našičana, koji su prije dvije godine ostvarili povijesni uspjeh plasmanom među 4 najbolje momčadi u ovom natjecanju. U prvom poluvremenu Vrgorčani su triput vodili, no domaći su se uvijek vraćali. U nastavku su ipak “nebeskoplavi” osigurali pobjedu vrijednu plasmana u četvrtfinale kupa, dok za Našičane ostaje vrlo dobar dojam koji su ostvarili protiv drugoplasirane momčadi Hrvatske iz prošle sezone.

Delegat: Željko Franić

NAŠICE: Marijo Banović, Filip Božiček, Mihael Tomić, Filip Kasapović, Filip Amidžić, Matej Jović, Denis Vuzem, Ivan Purgar, Hrvoje Vulić, Ivan Butković, Elvis Mihaljević, Mario Tomac, Slaven Kubaša, trener: Vedran Pinter

VRGORAC: Marko Odža, Ante Kraljević, Josip Sesar, Mateo Kozarić, Josip Suton, Luka Suton, Marko Gašpar, Duško Martinac, trener: Nikola Tomičić

STRIJELCI: 0-1 Martinac (3′), 1-1 Mihaljević (5′), 1-2 L.Suton (9′), 2-2 Tomac (14′), 2-3 J.Suton (14′), 3-3 Tomić (18′), 3-4 L.Suton (25′), 3-5 Sesar (28′), 3-6 J.Suton (39′), 4-6 Tomić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Našice 9 (5+4); Vrgorac 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Purgar (18′), Mihaljević (29′) – NAŠICE
J.Suton (17′), L.Suton (24′), Sesar (29′) – VRGORAC

CRVENI KARTON: Ivan Purgar (26′) – NAŠICE

IGRAČ UTAKMICE: Josip Suton (VRGORAC)

2.HMNL-zapad | Poraz vodećeg dvojca, Jesenju jesenski naslov!

Okončan je jesenski dio natjecanja 2.HMNL-zapad! U susretima poslijednjeg jesenskog kola bilježimo neočekivane poraze vodećeg …

INTERVJU | Martina Španjol (predsjednica MNK Rab)

Žene u muškom futsalu nisu učestala pojava, no kada je žena na čelu jednog malonogometnog …