Početna | - Naslovna | Novo Vrijeme pobjednik kupa regije “Jug”!

Novo Vrijeme pobjednik kupa regije “Jug”!

Novo Vrijeme je pobjednik kupa regije “Jug”! U finalnom susretu odigranom u Makarskoj, Novo Vrijeme je slavilo protiv Konobe Tomić rezultatom 7:3! U 1.poluvremenu gosti su bili ravnopravni, štoviše na odmor su otišli s rezultatskom prednošću (1:2), no u nastavku je domaćin slomio njihov otpor i na koncu slavio s uvjerljivih 7:3!
Novo Vrijeme je ovom pobjedom ostvarilo plasman u osminu-finala malonogometnog kupa Hrvatske, a raspored će biti poznat nakon što se odigraju završnice kupa na istoku i zapadu.

Delegat: Vedran Antunović

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Duje Nemčić, Mate Vuković, Nikola Rašić, Renato Koturović, Igor Osredkar, Ivan Buljan, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Kristijan Zor, Darijo Agić, Mirko Jurjević, Antonio Bušelić, Dario Martinović, trener: Armando Škorlić

KONOBA TOMIĆ: Nikola Martinić, Ivo Prugo, Vedran Kurtović, Luka Teržić, Josip Biočina, Marko Marinović, Petar Rendić, Toni Mladineo, Frane Radočaj, Mate Vušković, Mate Roić, Stipe Jakšić, Boško Botica, trener: Pjer Malvasija

STRIJELCI: 0:1 Marinović (13′), 1:1 Kazazić (16′), 2:1 Kazazić (18′), 2:2 Marinović (25′), 3:2 Koturović (27′), 4:2 Zor (29′), 5:2 Zor (35′), 5:3 Prugo (37′), 6:3 Koturović (39′), 7:3 Kazazić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme 9 (4+5); Konoba Tomić 12 (6+6)

Kazazić (5′) – NOVO VRIJEME
Roić (7′), Vušković (11′), Jakšić (11′), Marinović (13′), Martinić (21′) – KONOBA TOMIĆ

VIDEO | Square – Alumnus 4:2 (2:1)

U susretu 3.kola 1.HMNL dubrovački Square je na svom parketu slavio protiv zagrebačkog Alumnusa rezultatom …

Šibenik 1983 bolji od Mejaša, Kijevu protiv Heroja prvi bodovi!

Odigrane su poslijednje dvije utakmice 3.kola 2.HMNL-jug! Šibenik 1983 je u premijernom drugoligaškom nastupu pred …