Početna | - Naslovna | Olmissum i Mejaši uspješni u 1.kolu kupa regije “Jug”!

Olmissum i Mejaši uspješni u 1.kolu kupa regije “Jug”!

Nakon što smo jučer objavili ishode prvih susreta osmine-finala kupa regije “Jug”, u kojima su plasman u četvrtfinale izborili Šibenik 1983, Murter, Trogir, Torcida, Jezera i Crnica, jučer navečer odigrana su i dva preostala susreta osmine-finala u kojima su se Olmissum i Mejaši pobjedama priključili spomenutoj šestorci.
Olmissum je na svom parketu uvjerljivo slavio protiv Hajduka rezultatom 9:1! Gosti su poveli u 12.minuti, da bi Omišani do odmora preokrenuli rezultat i na odmor otišli s minimalnom prednošću (2:1). U nastavku su domaći došli do uvjerljive pobjede i osigurali plasman u četvrtfinale regionalnog kupa.
Sličan rasplet bio je i na splitskim Gripama gdje su Mejaši slavili protiv Gladiusa. Gosti su u 1.poluvremenu imali prednost 1:2, da bi Mejaši do odmora preokrenuli rezultat (3:2), a u nastavku potpuno slomili otpor gostiju i uvjerljivom pobjedom izborili plasman u četvrtfinale. Vrijedi izdvojiti učinak Olujića koji je za “Diva iz predgrađa” postigao 3 zgoditka.
U nastavku Vam donosimo rezultate svih susreta 1.kola (osmine-finala), kao i raspored četvrtfinalnih susreta koji bi se trebali odigrati slijedeći tjedan.

KUP | Raspored i najava 1/8-finala kupa Hrvatske

Ovog tjedna na rasporedu su susreti 1/8-finala kupa Hrvatske. Nastup u 1/8-finala osiguralo je 13 …

2.HMNL-jug | Odigrani susreti 6.kola

U subotu i nedjelju odigrani su susreti 6.kola 2.HMNL-jug. Murter je pobjedom protiv Konobe Tomić …