Početna | - Naslovna | Square preokretom do plasmana na završni turnir kupa!

Square preokretom do plasmana na završni turnir kupa!

U izuzetno uzbudljivom dvoboju četvrtfinala kupa Hrvatske, Square je u Gospinom polju slavio protiv Splita i izborio plasman na završni turnir “Final Four”! Splićani su rano golovima Alena Marića došli do lijepe prednosti (0:2), no domaćin je do odmora izjednačio, a u nastavku potpuno preokrenuo susret i izborio plasman u polufinale kupa Hrvatske. U poslijednjih 10 minuta gledala se prava drama u Gospinom polju. Đuraš je u 30.minuti zabio za prvo vodstvo Squarea (3:2), no u 34.minuti Ćorluka vraća utakmicu u rezultatski egal. u slijedećoj minuti Daničić donosi novu prednost domaćinu, no Splićani vrlo brzo odgovaraju i trećim zgoditkom Marića dolaze do novog izjednačenja, 4:4! Trenutak odluka dogodio se u 38.minuti, a u junaka se prometnuo Stjepan Rezo koji donosi po treći put prednost domaćinu, 5:4! Nastojanja Splićana da igrom s golmanom-igračem dođu do izjednačenja nisu urodila plodom. Square se uspješno obranio i proslavio veliku pobjedu vrijednu plasmana na završni turnir kupa Hrvatske, za koji su i najavili kandidaturu domaćinstva.

Delegat: Luka Klaić

SQUARE: Alen Turuk, Leonardo Dos Santos Pele, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Damjan Šulić, Andro Zarač, Adriano Darrer, Matej Perić, Blago Gašpar, Bruno Sarruf Guimaraes Bruninho, Maro Đuraš, Ante Daničić, Zoran Primić, trener: Antun Bačić

SPLIT: Nikola Čizmić, Filip Kosor, Duje Vladović, Josip Jurlina, Ante Ćorluka, Josip Suton, Toni Kirevski, Alen Marić, Dario Marinović, Antonio Sekulić, Luka Pavlović, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Marić (3′), 0:2 Marić (4′), 1:2 Gašpar (13′), 2:2 Šulić (17′), 3:2 Đuraš (30′), 3:3 Ćorluka (34′), 4:3 Daničić (35′), 4:4 Marić (35′), 5:4 Rezo (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Square 9 (4+5); Split 7 (5+2)

ŽUTI KARTONI: Kuraja (19′), Gašpar (30′), Šulić (34′) – SQUARE
Suton (23′) – SPLIT

Poznati polufinalisti završnice juniorskog prvenstva Hrvatske!

Poznati su polufinalisti na završnom turniru juniorskog prvenstva Hrvatske, koji se održava u Puli. Split …