Početna | - Naslovna | Benfica nadigrala Novo Vrijeme na otvaranju Elitne runde u Lisabonu!

Benfica nadigrala Novo Vrijeme na otvaranju Elitne runde u Lisabonu!

Novo Vrijeme Apfel uvjerljivim je porazom otvorilo nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Hrvatski prvak poražen je od Benfice s visokih 5:0! Trostruki strijelac za portugalsku momčad bio je Španjolac Raúl Campos, dok su po jedan gol dodali Fábio Cecílio i Robinho.
Prvi je ovo ovosezonski poraz Makarana, koji su se hrabro suprostavili renomiranom suparniku, no razlika u klasi je ipak očita. Već u prvom poluvremenu Benfica je pokazala da je znatno snažniji suparnik. Novo Vrijeme je u nastavku donekle uspostavilo ravnotežu, a najbliže zgoditku Makarani su bili u 29.minuti kada najprije udarac Bajrušovića brani vratar Roncaglio, da bi nakon kornera novi pokušaj Bajrušovića zaustavila greda. Na kocu zaslužena pobjeda Benfice, dok Makaranima predstoji da u dvobojima protiv Sportinga i Sibiryaka pokušaju doći do premijernih bodova u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka.

BENFICA – NOVO VRIJEME  5:0 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Fábio Cecílio (8′), 2:0 Fábio Cecílio (10′), 3:0 Fábio Cecílio (19′), 4:0 Robinho (23′), 5:0 Fábio Cecílio (29′)

Danas s početkom u 21:30 sastaju se Sporting i Sibiryak, a Novo Vrijeme sutra u istom terminu (21:30) igra protiv domaćina Sportinga. Makarani će u Lisabonu poslijednji susret odigrati u nedjelju s početkom u 17:00 sati protiv ruskog Sibiryaka.

Novo Vrijeme uvjerljivom pobjedom u Brodu okrunilo sjajnu jesen!

Novo Vrijeme Apfel je u susretu 11.kola uvjerljivo slavilo u Slavonskom Brodu, okrunivši tako sjajnu …

Crnica u Dubrovniku upisala šesti jesenski remi!

Šibenska Crnica je u 11.kolu upisala šesti ovosezonski remi! Momčad Mladena Perice-Štrle s pravom krasi …