Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Asti i Real Rieti pobjedama izborili majstorice polufinalnih dvoboja!

Jučer su odigrani uzvratni susreti polufinala doigravanja u Italiji, a Asti i Real Rieti su domaćim pobjedama odluku o finalistu prolongirali za majstorice.
Real Rieti je nakon poraza u prvom susretu (2:5) slavio protiv Luparensea rezultatom 4:3! Rafinha je domaćina doveo u vodstvo već u 4.minuti, a u 12.minuti Ghiotti zabija za 2:0! U 20.minuti Foglia vraća goste u igru, no samo pola minute kasnije Saul zabija za 3:1! U ranoj fazi nastavka gosti golom Moure dolaze do minimalnog zaostatka, no već u slijedećoj minuti Rafinha zabija za 4:2! U 17.minuti Honorio vraća goste u igru, no do kraja ne uspijevaju zabiti za izjednačenje čime bi osigurali plasman u finale.
U drugom polufinalnom dvoboju Asti je uzvratio identičnim omjerom kao i Acqua&Sapone u prvom (4:2) izjednačivši omjer u polufinalnoj seriji. Nakon 0:0 u prvih 20 minuta u nastavku dolazi do golijade. Mimi u 25.minuti dovodi goste u vodstvo, no Crema s 2 gola u razmaku od samo 40ak sekundi donosi preokret. Golom Chimanguinha u 17.minuti Asti dolazi do 3:1, no u 19.minuti Jonas zabija za 3:2 i uzbudljivu završnicu. Golom 12ak sekundi prije kraja Bertoni rješava dvojbe oko pobjednika.
Sutra su na rasporedu majstorice u kojima se odlučuje o plasmanu u finale. Asti i Real Rieti igraju kod kuće i imaju status favorita, no dosadašnji susreti u doigravanju pokazali su svu draž i neizvijesnost futsala.

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …