Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Odigrani susreti 21.kola

Divisione Calcio a 5 | Odigrani susreti 21.kola

U Italiji su odigrani susreti 21.kola koji su donijeli smjenu na vrhu ljestvice. Pescara je na gostovanju u Bologni odigrala 5:5 prepustivši tako vrh Astiju koji je slavio na gostovanju kod Carlisporta. U reprizi lanjskog finala Pescara je imala prednost 1:4, no domaći su se vratili u igru, te na koncu izborili remi golom u poslijednjoj minuti. Pobjedu je upisao i Real Rieti koji je tako prekinuo pobjednički niz Luparensea, a vrijednu pobjedu u borbi za opstanak izborio je Napoli na gostovanju kod Montesilvana čija se kriza nastavlja. Imao je Montesilvano velikih 3:0 na poluvremenu, ali je Napoli fantastičnim preokretom u nastavku došao do velika 3 boda. Na dnu je tako ostao Lazio koji je na gostovanju kod Latine imao 1:2 na poluvremenu, da bi domaćin u nastavku preokrenuo rezultat i slavio s 4:2!
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata i ljestvicu.

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …

Tomislav Horvat: “Želim rezultatski iskorak u Elitnoj rundi!”

Tomislav Horvat, trener Novog Vremena Apfel, nije krio zadovoljstvo nakon što su Makarani sva tri …