Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Pescara novi prvak Italije!

Divisione Calcio a 5 | Pescara novi prvak Italije!

Pescara je novi malonogometni prvak Italije! Nekadašnji klub našeg Ive Jukića večeras je slavio u 4.susretu finalne serije protiv Kaos Futsala, te s ukupnih 3:1 osigurao naslov prvaka! Pescara je do pobjede došla boljim izvođenjem penala, nakon što je susret okončan remijem, 1:1!

PESCARA – KAOS FUTSAL  1:1 (0:1); nakon penala 4:3

STRIJELCI: 0:1 Pedotti (4′), 1:1 Salas (30′)

Rogerio – 4:3!

Pescara je iskoristila prvu “meč-loptu” u finalu doigravanja slavivši nakon penala protiv Kaos Futsala. Uzbudljivo je bilo u Pescari, gdje su gosti poveli u ranoj fazi susreta. Igrala se 4.minuta kada je Pedotti zabio za 0:1! Dugo se rezultat nije mijenjao, a gosti su luvali vodstvo sve do možda i presudnog trenutka susreta. Igrala se 30.minuta kada Kakà kod gostiju dobija drugi žuti karton, a gosti brojčanu prednost koriste već nakon pola minute igre i preko Salasa zabijaju za 1:1! Rezultat se nije mijenjao sve do kraja susreta, opa ni u produžetcima, te je o pobjedniku odlučivao rulet penala. Tu se kobnim pokazao promašaj Cocoa u drugoj seriji, a domaćin je bio bez promašaja te je zasluženo upisao pobjedu vrijednu naslova prvaka. Pescara je u finalnoj seriji bila bolja, a zanimljivo je da je jedinu pobjedu Kaos Futsal izborio upravo na penale!

O nama Marija Šimac

KUP | Olmissum na penale eliminirao Novo Vrijeme Apfel!

U najzanimljivijem dvoboju osmine-finala kupa Hrvatske, Olmissum je na svom parketu nakon penala slavio protiv …

Hrvatska domaćin Elitne runde kvalifikacija za SP u Osijeku!

Hrvatska će biti domaćin skupine Elitne runde kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Osijeku! Vijest je …