Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Pescara poražena kod kuće, Asti na vrhu!

Divisione Calcio a 5 | Pescara poražena kod kuće, Asti na vrhu!

Odigrani su susreti 23.kola talijanske Divisione Calcio a 5, koje je obilježio domaći poraz Pescare od Luparensea. Aktualni prvak i sudionik Final Foura UEFA Futsal Cupa imao je na poluvremenu lijepu prednost (2:0), no gosti su u nastavku izveli pravi podvig preokrenuvši rezultat u pobjedu 2:3! Poraz Pescare iskoristio je Asti kojis e trijumfom kod Montesilvana (1:2) izdvojio na vrhu ljestvice. U derbiju kola Real Rieti i Acqua&Sapone su podijelili bodove odigravši 3:3! U izjednačenom susretu domaćin je dvaput vodio, da bi na koncu remi spašavao golom za remi u 39.minuti!
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 23.kola, te ligašku ljestvicu!