Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Real Rieti se pobjedom primaknuo vodećem dvojcu!

Divisione Calcio a 5 | Real Rieti se pobjedom primaknuo vodećem dvojcu!

Odigrani su susreti 22.kola talijanske lige! Vodeći dvojac Pescara i Asti su bili slobodni u ovom kolu, što je iskoristio Real Rieti, te se tijesnom pobjedom kod Napolija primaknuo vodećem dvojcu na samo bod zaostatka.
Dvoboj u Napoliju bio je najefikasniji ovoga kola, a Real Rieti je zaostatak 5:1 s poluvremena na koncu preokrenuo u pobjedu! Domaćin je vodio sve do poslijednje minute, no gosti najprije zabijaju za izjednačenje, a 5 sekundi prije kraja i za veliku i vrijednu pobjedu. Zanimljivo je bilo i u dvoboju Luparensea i kaos Futsala, gdje je domaćin vodio 2:1, da bi na koncu iz zaostatatka 2:4 došao do remije 4:4! Acqua&Sapone je na svom parketu prokockao prednost 2:0 i 3:2 protiv Montesilvana. Gosti su s 2 gola u pretposlijednjoj minuti susreta došli do značajne pobjede.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 22.kola, te ligašku ljestvicu:

REZULTATI 22.KOLA:
Lollo Caffè Napoli – Real Rieti  5:6 (5:1)
Gruppo Fassina Luparense – Kaos Futsal  4:4 (2:1)
Lazio – Carlisport Cogianco  4:5 (1:2)
FC5 Corigliano Futsal – Axed Group Latina  4:3 (4:2)
Acqua&Sapone Emmegross – Montesilvano  3:4 (2:0)