Početna | - Naslovna | Divisione Calcio a 5 | Remiji vodećih u 25.kolu!

Divisione Calcio a 5 | Remiji vodećih u 25.kolu!

Odigrani su susreti 25.kola talijanske lige koje su obilježili remiji vodećih momčadi. Vodeći Asti gostovao je u Bologni gdje je odigrao 1:1. Ponudila se tako prilika Pescari da pobjedom nad Acqua&Saponeom smanji zaostatak na tek 1 bod. No aktualni je prvak također remizirao i propustio priliku. Imala je Pescara prednost 3:1 u nastavku, no gosti su s 2 zgoditka u poslijednjih 6 minuta došli do remija. Trećeplasirani Real Rieti također je osvojio samo 1 bod. No ipak, premda je za protivnika imao fenjeraša Lazio, Real Rieti ipak treba biti zadovoljan bodom jer su do njega došli s 2 zgoditka u poslijednjoj minuti. Jedinu domaću pobjedu ostvario je Luparense, nastavivši tako odlične proljetne nastupe. Luparense je protiv Napolija slavio rezultatom 6:4, no vrijedi napomenuti da su nakon manje od 8 minuti igre imali velikih 5:0! Jedinu gostujuću pobjedu ostvario je Corigliano na gostovanju kod Montesilvana. Domaćin je poveo u 10.minuti, no do odmora gosti dolaze do preokreta, a konačan omjer postavljen je u poslijednjoj sekundi susreta.
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata 25.kola, te ligašku ljestvicu.

REZULTATI 25.KOLA:
Kaos Futsal – Asti  1:1 (1:0)
Pescara – Acqua&Sapone Emmegross  3:3 (1:1)
Real Rieti – Lazio  4:4 (2:2)
Gruppo Fassina Luparense – Lollo Caffè Napoli  6:4 (5:3)
Montesilvano – FC5 Corigliano Futsal  1:3 (1:2)