Početna | - Naslovna | ElPozo Murcia i Palma Futsal u finalu Kupa Kralja!

ElPozo Murcia i Palma Futsal u finalu Kupa Kralja!

ElPozo Murcia i Palma Futsal igrat će u finalu španjolskog Kupa Kralja! ElPozo Murcia je još u prvom susretu praktički osigurala finale pobjedom kod Aspil Vidal Ribara Navarra s uvjerljivih 1:8, dok je pravi podvig načinila Palma Futsal koja je u polufinalnom dvoboju iznenadila favoriziranu Barcelonu!
ElPozo Murcia je glavninu posla obavila u prvom susretu. Ne treba stoga čuditi opušten pristup u uzvratu, gdje su gosti dvaput vodili (0:1 i 2:3), no ElPozo Murcia je na koncu ipak izbjegla poraz. U redovima domaćina nastupio je i naš Dario Marinović koji je i ovoga puta bio u startnoj postavi.
Palma Futsal je priredila veliko iznenađenje još u prvom ogledu kada je minimalno slavila u Barceloni (1:2). U uzvratu na svom parketu Palma Futsal je novom pobjedom potvrdila plasman u finale. Domaćin je poveo već u 4.minuti, a dvije minute kasnije gosti dolaze do jedinog izjednačenja na susretu. Domaćin je do poluvremena poveo, a u nastavku došao i do 2 gola prednosti (3:1 i 4:2), te je bilo jasno da će gosti teško do pobjeda koja im je bila potrebna za plasman u finale. Na koncu minimalnih, ali u potpuno zasluženih 4:3 za veliko slavlje domaćina. Palma Futsal je nakon Inter Movistara izbacila i Barcelonu, a ostaje vidjeti mogu li trijumfirati i protiv ElPozo Murcie, čime bi kompletirali “veliku trojku” za naslov pobjednika Kupa Kralja.