Grupa B | Nova pobjeda Azera, remi BiH i Mađarske!

U susretima 2.kola grupe “B” kvalifikacija za Europsko prvenstvo, Azerbajdžan je pobjedom nad Albanijom došao na korak do EURO-a, dok su u uzbudljivom susretu Mađarska i Bosna i Hercegovina podijelili bodove, ostavivši tako apsolutno otvorenu situaciju u ovoj skupini.

BOSNA I HERCEGOVINA 2-2 MAĐARSKA

U prvom susretu Bosna i Hercegovina je odigraja još jedan uzbudljiv dvoboj, no dok je u 1.kolu ostala praznih ruku protiv Azerbajdžana, protiv Mađarske je zaostatak 0:2 nadoknadila i izborila vrijedan remi. Nakon prvih 20 minuta bez golova, u ranoj fazi nastavka Horváth dovodi Mađarsku u vodstvo, 0:1! Kada je u 26.minuti Dróth zabio za 0:2, doimalo se kako će Mađarska ostvariti pobjedu. No ipak, igra momčadi Bore Matana s Milanovićem u fazi napada ipak je dala željeni rezultat. “Zmajevi” su golovima Mulahmetovića i Pavlovića izborili vrijedan remi, a golove s ovog uzbudljivog dvoboja možete vidjeti u priloženom video-sažetku.

AZERBAJDŽAN 5-0 ALBANIJA

Azerbajdžan je protiv Albanija poveo već u 3.minuti kada Everton Cardoso zabija za 1:0! No nakon furioznog početka igra se primirila, te do kraja poluvremena nismo više vidjeli zgoditaka. U nastavku je Azerbajdžan predvođen naturaliziranim Brazilcima osigurao novu pobjedu. Eduardo i Vassoura zabijaju za 3:0, da bi pobjedu potvrdili Mammadkarimov i Baghirov za konačnih 5:0!

Azerbajdžan je uvjerljivom pobjedom protiv Albanije došao na korak do plasmana u Sloveniju. No ipak, usprkos maksimalnom bodovnom učinku, plasman na EURO još nije osiguran. U poslijednjem kolu Azeri dočekuju Mađarsku, a remi im je dostatan za plasman na EURO. Ishod je to koji bi donekle zadovoljio i Mađarsku, jer bi osigurali dodatne kvalifikacije. No s druge strane, Mađarska eventualnom pobjedom može izboriti plasman na EURO, dok s porazom uz pobjedu Bosne i Hercegovine nad Albanijom može ostati bez svega. Nema sumnje da nas očekuje uzbudljiv poslijednji dan natjecanja u Bakuu.

CROfutsal dodatno osnažio tim uoči nove sezone!

Nakon objave prvih pojačanja u CROfutsal timu početkom lipnja nastavili smo raditi na tome da …