Početna | - Naslovna | Jelovčić efektno zabio u pobjedi Napolija kod prvaka!

Jelovčić efektno zabio u pobjedi Napolija kod prvaka!

Doigravanje za prvaka u punom je mahu u susjednoj nam Italiji, a s velikom pažnjom pratimo nastupe Napolija čije boje brani naš Franco Jelovčić. Napoli je u četvrtfinalu ”dvokorakom” slavio protiv Catanie, izborivši tako polufinale gdje im je suparnik branitelj naslova Acqua&Sapone Unigross.

Fotografija Napoli Calcio a 5.

U prvom polufinalnom dvoboju Acqua&Sapone je u subotu slavio s uvjerljivih 7:1, no u današnjem uzvratu Lollo Caffè Napoli je iznenadio favoriziranog domaćina. Napolitanci su slavili rezultatom 2:3, ostvarivši tako ”break” uoči trećeg dvoboja koji je na rasporedu u petak podno Vezuva. Gosti su poveli autogolom Wellingtona u 6.minuti, a sredinom prvog poluvremena Duarte zabija za 0:2! U nastavku Wellington vraća domaćina u igru, no lijepim zgoditkom Jelovčića u 35.minuti gosti dolaze na prag trijumfa. Domaćin tada prelazi na igru s golmanom-igračem, te u 38.minuti golom Calderollija dolaze do minimalnog zaostatka. U poslijednjoj minuti kod gostiju je zbog pogibeljnog starta s leđa isključen Vargas, no do kraja je bilo premalo vremena da bi se izbjegao poraz. Momčad našeg Jelovčića ostvarila je veliku pobjedu protiv sjajne momčadi prepune zvijezda, koja je suvereno osvojila 1.mjesto nakon ligaških 22 kola.

Sjajan zgoditak Jelovčića donosimo u priloženom videu.

Spomenimo i kako se u drugom polufinalu sastaju Pesaro i Real Rieti, a Pesaro je u prvom susretu na svom parketu slavio rezultatom 6:3!

Kosor zbog teške ozljede 6 mjeseci izvan parketa…

Splitski “bijeli” nastupili su prošlog vikenda na Kupu grada Šibenika, a jedan od najboljih igrača …

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …