Početna | - Naslovna | Jelovčić 3 sekunde prije kraja zabio za pobjedu Napolija!

Jelovčić 3 sekunde prije kraja zabio za pobjedu Napolija!

Franco Jelovčić junak je Napolija! Hrvatski reprezentativac je u susretu 2.kola talijanske lige zabio 3 sekunde prije kraja za pobjedu 2:1 svoje momčadi protiv Catanie. U izuzetno uzbudljivom susretu Napoli je pri rezultatu 1:1 u 35.minuti ostao s igračem manje, no gosti ne uspijevaju zabiti. U 37.minuti nije suđen penal za Napoli nakon što je gostujući vratar u svom kaznenom prostoru srušio Salasa. U samoj završnici susreta suđen je prekršaj za Napoli 5 sekundi prije kraja, a Jelovčić nakon kratkog dodavanja suigrača s 10 metara zabija za veliko slavlje domaćina, za kojeg u ovom susretu nije nastupio naš drugi reprezentativac Luka Perić.
Spomenimo i kako su za Civitellu nastupila druga dvojica hrvatskih reprezentativaca. Matej Horvat (u startnoj postavi) i Toni Jelavić nisu mogli spriječiti poraz Civitelle kod kuće od Real Rietija (2:4).
Nakon 2 odigrana kola Napoli ima maksimalnih 6 bodova, dok je Civitella bez osvojenog boda. Lynx Latina našeg Pave Mudronje ovog vikenda nije igrala, jer je njihov dvoboj protiv Acqua&Saponea odgođen zbog nastupa aktualnog prvaka u UEFA Futsal Ligi prvaka.

REZULTATI 2.KOLA:
Came Dosson – Italservice Pesaro  1:6 (0:3)
Civitella Colormax Sikkens – Real Rieti  2:4 (2:2)
Lazio – Feldi Eboli  2:7 (0:3)
Lollo Caffè Napoli – Meta Catania Bricocity  2:1 (1:1)
Maritime Augusta – Real Arzignano  7:4 (3:2)
Lynx Latina – Acqua&Sapone Unigross  ODGOĐENO

Hrvatska domaćin kvalifikacijske grupe za Svjetsko prvenstvo!

U srijedu će se s početkom u 14:00 sati u sjedištu UEFA-e u švicarskom Nyonu …

2.HMNL-jug | Pobjede Trogira, Kijeva i Heroja 2007!

Odigrani su susreti 10.kola 2.HMNL-jug! Nakon što su još ranije pobjede ostvarili Mejaši, Olmissum i …