Početna | - Naslovna | Južna Amerika | Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Južna Amerika | Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

Paragvajski Asunción domaćin je južnoameričkih kvalifikacija za SP! Kako je Kolumbija domaćin SP, kroz kvalifikacije svoje mjesto na glavnom turniru traže još 3 reprezentacije.
Jučer je okončano natjecanje po skupinama, te se turnir nastavlja utakmicama za plasman. Brazil i Argentina očekivano su osvojili 1.mjesto u svojim skupinama, a u igri za SP su još Paragvaj i Urugvaj. Napominjemo kako se Kolumbija natječe izvan konkurencije, jer već ima kao domaćin osiguran nastup na SP.
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata po skupinama i raspored nadolazećih susreta:

REZULTATI:

GRUPA “A” GRUPA “B”
05.02.2016. Brazil – Venecuela  2:1
Paragvaj – Peru  2:2
Argentina – Urugvaj  4:2
Kolumbija – Čile  6:3
06.02.2016. Ekvador – Peru  3:1
Paragvaj – Venecuela  6:2
Argentina – Čile  3:0
Bolivija – Urugvaj  2:2
08.02.2016. Pargvaj – Brazil  0:1
Venecuela – Ekvador  4:3
Argentina – Kolumbija  2:0
Bolivija – Čile  3:3
09.02.2016. Brazil – Ekvador  14:0
Venecuela – Peru  4:2
Kolumbija – Bolivija  4:1
Urugvaj – Čile  5:0
10.02.2016. Brazil – Peru  6:0
Paragvaj – Ekvador  3:1
Argentina – Bolivija  11:0
Kolumbija – Urugvaj  0:4

TABLICE:

GRUPA “A” GRUPA “B”
1.  Brazil Argentina
2. Paragvaj  Urugvaj
3. Venecuela Kolumbija
4. Ekvador  Bolivija
5. Peru Čile

RASPORED (12.02.2016.):

UTAKMICA ZA 9.MJESTO  Peru – Čile
UTAKMICA ZA 7.MJESTO Ekvador – Bolivija
UTAKMICA ZA 5.MJESTO Venecuela – Kolumbija
POLUFINALE Paragvaj – Argentina
POLUFINALE Brazil – Urugvaj
Futsal.hr online trgovina - sve za mali nogomet na jednom mjestu

O nama Mate Rajčić

avatar

Moglo bi vas zanimati

Povjerenik za natjecanje 1.HMNL podsjeća na Propozicije natjecanja

Povodom početka nove natjecateljske sezone 1.HMNL, povjerenik za natjecanje Dario Skender podsjetio je klubove na …

Novo Vrijeme i Uspinjača Gimka u borbi za prvi ovosezonski trofej

Novo Vrijeme Apfel i Uspinjača Gimka u nedjelju će u Slavonskom Brodu igrati za prvi …