LNFS | Inter Movistar i Barcelona u polufinalu, ElPozo Murcia i Palma Futsal izborili majstoricu!

Jučer su odigrani uzvratni susreti četvrtfinala doigravanja u Španjolskoj! Inter Movistar i Barcelona su nakon pobjeda u prvim susretima u gostima kod kuće ostvarili nove pobjede, čime su osigurali plasman u polufinale. ElPozo Murcia i Palma Futsal su također ostvarili pobjede kod kuće, no s obzirom da su u prvim susretima poraženi u gostima, odluku o preostala dva polufinalista doznat ćemo nakon majstorica koje su na rasporedu već večeras! Svakako vrijedi istaknuti da je u pobjedi ElPozo Murcie naš Dario Marinović postigao jedan zgoditak.

REZULTATI ČETVRTFINALA (2.utakmice):
FC Barcelona Lassa – Catgas E. Santa Coloma  6:1 (1:1)
ElPozo Murcia – Magna Gurpea  7:3 (4:2)
Palma Futsal – Aspil Vidal Ribera Navarra  4:1 (2:0)
Movistar Inter – Peñíscola RehabMedic  8:4 (1:1)

Barcelona je tek naizgled glatko slavila protiv Santa Colome. Nakon prvih 20 minuta rezultat je bio 1:1, da bi u nastavku Barcelona s 2 gola u 2 minute došla do 3:1! Do rezultatski uvjerljive pobjede “Blaugrana” je došla u samoj završnici susreta zabivši 3 gola (2 Aicardo, Wilde) za konačnih 6:1!
ElPozo Murcia je povela već u 2.minuti golom Matteusa, da bi Bebe, Lima i Álex s nova 3 zgoditka usmjerili domaćina prema pobjedi. No do odmora Rafa Usín  u 16.minuti dvaput zabija i vraća goste u igru. No u nastavku Álex, Lima i Marinović donose domaćinu nedostižnih 7:2! Poraz gostiju u 38.minuti ublažio je Víctor golom za konačnih 7:3!
Palma Futsal je protiv Aspil Vidala povela u 11.minuti golom Tomaza, a pred odlazak na odmor golom Joao Batiste dolaze do 2:0! U nastavku se dugo igralo bez golova, a onda u 33.minuti Paradynski zabija za 3:0, no čim su krenuli s centra gosti preko Davida Pazosa dolaze do 3:1! Konačnih 4:1 postavlja Chicho u poslijednjoj minuti.
Najefikasniji susret bio je onaj između Inter Movistara i Peñíscole gdje su gledatelji vidjeli čak 12 zgoditaka. Domaći su nastupili bez ozlijeđenog Ricardinha, te se vidjelo koliko omaleni virtuoz nedostaje u ovom susretu. Gosti su poveli već u 1.minuti golom Míchela, a za 1:1 u 15.minuti zabija Humberto. U nastavku problemi za Inter Movistar, jer su gosti golovima Michela i Asensia došli do 1:3! No uslijedila je nevjerovatna serija domaćina koji sa 7 golova u nizu dolazi do velikih 8:3! Dvaput su zabijali Rivillos i Cardinal, a jednom su se u strijelce upisali Daniel, Ortiz i Borja. Konačnih 8:4 postavlja Martel u poslijednjoj minuti.

Poznat kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone

Poznat je kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone. Naime, nakon što je Izvršni odbor HNS-a …

Tomislav Ciković: ‘Osijeku je mjesto u 1.ligi!’

Nakon što smo obavili razgovore s čelnim ljudima Novog Marofa i Murtera, na red je …