Početna | - Naslovna | LNFS | Inter Movistar pobjednik kupa Španjolske!

LNFS | Inter Movistar pobjednik kupa Španjolske!

Inter Movistar pobjednik je kupa Španjolske, nakon što je u finalu odigranom u Guadalajari slavio protiv ElPozo Murcie rezultatom 2:1!
U uzbudljivom susretu ono najbitnije dogodilo se na koncu prvog i u uvodnim minutama drugog poluvremena. U vrlo dobroj utakmici briljirali su vratari Fabio i Álex obranivši niz udaraca, a onda u poslijednjoj minuti 1.poluvremena ElPozo Murcia dolazi do vodstva. Minutu prije Ricardinho ne uspijeva zabiti iz akumulacije, no Bebe zabija za veliku radost Marinovićeve momčadi uoči odlaska na odmor. No već na startu nastavka Inter Movistar je izjednačio, a nedugo zatim došao i do potpunog preokreta. Najprije je Ortiz s 12ak metara zabio za 1:1, da bi se 2 minute kasnije Ricardinho našao na pravom mjestu u pravo vrijeme i nakon obrane Fabia loptu pospremio u mrežu za 2:1! Do kraja susreta ElPozo Murcia nije uspjela izjednačiti, no valja priznati da su znatno izglednije prilike bile s druge strane, te je Inter Movistar prepustio susret rješiti znatno ranije.

Josip Suton: “Splitu hvala na svemu, a Vrgorac je novi izazov!“

Josip Suton sredinom je srpnja predstavljen kao veliko pojačanje Vrgorca. Nakon dugih 9 sezona popularni …

Ivo Jukić nastavlja karijeru u nekadašnjem talijanskom prvaku!

Nakon epizode u belgijskom Mouscronu naš vratar Ivo Jukić vraća se u Italiju. Nekadašnji talijanski …