Početna | - Naslovna | LNFS | Inter Movistar pobjedom otvorio finale doigravanja!

LNFS | Inter Movistar pobjedom otvorio finale doigravanja!

U Španjolskoj je jučer započela finalna serija doigravanja LNFS, a Inter Movistar je uvjerljivom pobjedom protiv Barcelone poveo u seriji 1:0! No konačnih 6:2 nije realan rezultat i ne dočarava sve ono što su gledatelji mogli vidjeti. Dovoljno je reći da je do 37.minute Inter Movistar imao prednost 3:2, no s 3 gola u završnici dolaze do naizgled uvjerljive pobjede.

INTER MOVISTAR – FC BARCELONA LASSA  6:2 (1:1)

Domaćin je poveo u 9.minuti kada Borja zabija za 1:0! Do odmora gosti dolaze do izjednačenja. Igrala se 18.minuta kada Sergio lozano zabija za 1:1! Već u prvoj minuti nastavka Dyego donosi prednost gostima (1:2) i malotko je tada mogao vjerovati da gosti do kraja susreta neće ni jednom zabiti, a da će domaćin zabiti čak 5 zgoditaka. Prednost gosti nisu dugo držali. Portugalski pivot Cardinal u 24.minuti zabija za 2:2, a u 30.minuti Pola dovodi Inter Movistar u vodstvo. Rezultat se nije mijenjao sve do 37.minute, a onda gosti preuzimaju rizik igre s golmanom-igračem, što je rezultiralo s još 3 gola u njihovoj mreži. Dvaput Ricardinho te jednom Rivillos zabijaju za velikih 6:2 i prednost Inter Movistara u seriji do 3 pobjede.
Drugi susret na rasporedu je već sutra u istoj dvorani, a nakon toga serija seli u Barcelonu gdje će se igrati 16.lipnja! Eventualna četvrta utakmica također bi se igrala u barceloni (18.06.), dok će eventualne pete utakmice domaćin biti Inter Movistar dva dana kasnije.

Poznato svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka

Poznato je svih 16 sudionika Elitne runde UEFA Futsal Lige prvaka. Danas je popis 16 …

Square pobjedom nad Crnicom zasjeo na vrh ljestvice!

U izuzetno uzbudljivom susretu Square je slavio protiv Crnice rezultatom 6-5, čime je momčad Antuna …