LNFS | Inter Movistar pobjedom otvorio finale doigravanja!

U Španjolskoj je jučer započela finalna serija doigravanja LNFS, a Inter Movistar je uvjerljivom pobjedom protiv Barcelone poveo u seriji 1:0! No konačnih 6:2 nije realan rezultat i ne dočarava sve ono što su gledatelji mogli vidjeti. Dovoljno je reći da je do 37.minute Inter Movistar imao prednost 3:2, no s 3 gola u završnici dolaze do naizgled uvjerljive pobjede.

INTER MOVISTAR – FC BARCELONA LASSA  6:2 (1:1)

Domaćin je poveo u 9.minuti kada Borja zabija za 1:0! Do odmora gosti dolaze do izjednačenja. Igrala se 18.minuta kada Sergio lozano zabija za 1:1! Već u prvoj minuti nastavka Dyego donosi prednost gostima (1:2) i malotko je tada mogao vjerovati da gosti do kraja susreta neće ni jednom zabiti, a da će domaćin zabiti čak 5 zgoditaka. Prednost gosti nisu dugo držali. Portugalski pivot Cardinal u 24.minuti zabija za 2:2, a u 30.minuti Pola dovodi Inter Movistar u vodstvo. Rezultat se nije mijenjao sve do 37.minute, a onda gosti preuzimaju rizik igre s golmanom-igračem, što je rezultiralo s još 3 gola u njihovoj mreži. Dvaput Ricardinho te jednom Rivillos zabijaju za velikih 6:2 i prednost Inter Movistara u seriji do 3 pobjede.
Drugi susret na rasporedu je već sutra u istoj dvorani, a nakon toga serija seli u Barcelonu gdje će se igrati 16.lipnja! Eventualna četvrta utakmica također bi se igrala u barceloni (18.06.), dok će eventualne pete utakmice domaćin biti Inter Movistar dva dana kasnije.

Poznat kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone

Poznat je kalendar natjecanja za nastavak malonogometne sezone. Naime, nakon što je Izvršni odbor HNS-a …

Tomislav Ciković: ‘Osijeku je mjesto u 1.ligi!’

Nakon što smo obavili razgovore s čelnim ljudima Novog Marofa i Murtera, na red je …