Početna | - Naslovna | LNFS | Kiks Barcelone, pobjede Inter Movistara i ElPozo Murcie

LNFS | Kiks Barcelone, pobjede Inter Movistara i ElPozo Murcie

Prethodnog vikenda u Španjolskoj su odigrani susreti 22.kola u kojem su Inter Movistar i ElPozo Murcia ostvarili nove pobjede, dok je Barcelona neočekivano osvojila tek 1 bod kod kuće protiv Zaragoze.
ElPozo Murcia s našim Dariom Marinovićem u startnoj postavi, slavila je na gostovanju kod Magne Gurpeae rezultatom 1:2! Zanimljivo je da je konačan rezultat postavljen već u 7.minuti susreta. Barcelona je protiv Zaragoze triput vodila, da bi gosti golom u završnici susreta kreirali najveće iznenađenje ovog kola. Kiks Barcelone iskoristio je Inter Movistar i uvjerljivom pobjedom u derbiju kola protiv Palme Futsal izdvojio se na vrhu ljestvice.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 22.kola uz priložene video-sažetke.

Magna Gurpea – ElPozo Murcia  1:2 (1:2)

Santiago Futsal – Levante UD FS  3:3 (1:0)

FC Barcelona Lassa – Ríos Renovables Zaragoza  3:3 (2:1)

Plasticos Romero Cartagena – Gran Canaria FS  7:2 (3:2)

Jaén Paraíso Interior – Aspil Vidal Ribera Navarra  5:1 (2:0)

Peñíscola RehabMedic – Pescados Rubén Burela  5:1 (3:0)

Bodegas Juan Gil Jumilla – Catgas Energía  2:6 (0:4)

Movistar Inter FS – Palma Futsal  5:1 (1:0)

Crnica pobjedom nad Jesenjem na korak do 1.lige!

Šibenska Crnica na korak je do ostvarenja sna! Plasman u prvoligaško društvo doima se nikad …

Nacional u završnici do pobjede protiv Novog Vremena!

U prvom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Nacional zagreb je ostvario novu pobjedu protiv …