Početna | - Naslovna | LNFS | Marinović strijelac, Barcelona slavila u velikom derbiju!

LNFS | Marinović strijelac, Barcelona slavila u velikom derbiju!

U Španjolskoj su odigrani susreti 26.kola koje je obilježio veliki derbi između Barcelone i Movistar Intera. Barcelona je na svom parketu slavila rezultatom 6:3 uz čak 4 zgoditka sjajnog brazilskog majstora Dyega. Gosti su poveli u 4.minuti, da bi Dyego pred odlazak na odmor izjednačio na 1:1. U nastavku je “Blaugrana” slomila otpor gostiju, a ključnim se pokazalo razdoblje od 22. do 28.minute kada domaćin postiže čak 4 zgoditka (3 Dyego) za odlazak na nedostižnih 5:1!
ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića slavila je na gostovanju kod Cartagene rezultatom 3:4, a Marinović je bio u startnoj postavi svoje momčadi, te je postigao prvi zgoditak na susretu za 0:1 već u 1.minuti! Nakon što je ElPozo murcia na odmor otišla s velikom prednošću (0:3), u nastavku su ipak znatno teže došli do pobjede.
U nastavku Vam donosimo kompletne rezultate 26.kola, te ligašku ljestvicu.

REZULTATI 26.KOLA:
FC Barcelona Lassa – Movistar Inter FS  6:3 (1:1)
Plast. Romero Cartagena – ElPozo Murcia  3:4 (0:3)
Magna Gurpea – Santiago Futsal  5:1 (2:1)
Peñíscola RehabMedic – Levante UD FS  6:6 (3:2)
Jaén Paraíso Interior – Palma Futsal  1:1 (1:0)
Pescados Rubén Burela – Catgas Energía  5:3 (2:0)
Bodegas Juan Gil Jumilla – Ríos Renovables Zaragoza  4:6 (3:4)
Gran Canaria FS – Aspil Vidal Ribera Navarra  3:3 (2:3)