Početna | - Naslovna | LNFS | Marinović strijelac u pobjedi na startu prvenstva!

LNFS | Marinović strijelac u pobjedi na startu prvenstva!

Ovog vikenda započelo je natjecanje u španjolskoj LNFS, najjačoj europskoj malonogometnoj ligi. Pobjede na startu natjecanja ostvarila je “velika trojka”: Movistar Inter, Barcelona Lassa i ElPozo Murcia, a za nas je svakako zanimljiva vijest da se već u prvom ovosezonskom nastupu među strijelce upisao naš Dario Marinović.
Marinović je bio u startnoj postavi ElPozo Murcie koja je slavila 4:6 na gostvanju kod novog prvoligaša O Parrulo Ferrola. Marinović je u 9.minuti zabio za 0:2, na poluvremenu je ElPozo Murcia imala uvjerljivih 0:3, da bi u nastavku imali i 1:5! No ipak, domaćin je minutu prije kraja došao na korak do senzacije (4:5), no gol Álexa u poslijednjoj minuti otklonio je sve dvojbe.
Barcelona Lassa je slavila na gostovanju kod Aspil Vidala s uvjerljivih 0:5, no otpor domaćina slomljen je tek u završnici susreta. Sve do 34.minute bilo je 0:1, da bi “blaugrana” u završnici došla do uvjerljivog trijumfa. Uvjerljiv je bio i Movistar Inter koji je na svom parketu nadigrao Peñíscolu RehabMedic rezultatom 6:1! Svakako vrijedi spomenuti da je proteklih dana portugalski virtuoz Ricardinho produžio ugovor s Movistar Interom sve do 2020.godine!

REZULTATI 1.KOLA:
CA Osasuna Magna – Santiago Futsal  8:5 (4:3)
Palma Futsal – Jaén Paraíso Interior  3:3 (1:0)
Catgas Energía – Plast. Romero Cartagena  4:4 (2:1)
Movistar Inter FS – Peñíscola RehabMedic  5:1 (2:1)
Naturpellet Segovia – Ríos Renovables Zaragoza  3:3 (2:1)
Aspil Vidal Ribera Navarra – FC Barcelona Lassa  0:5 (0:1)
O Parrulo Ferrol – ElPozo Murcia  4:6 (0:3)
Gran Canaria FS – Levante UD FS  – : – (DANAS)

Hrvatska remizirala s Nizozemskom u utakmici bez golova!

Hrvatska malonogometna reprezentacija u drugom je kolu međunarodnog turnira u kineskom Changshu remizirala s Nizozemskom odigravši …

2.HMNL-jug | Odigrani prvi susreti 3.kola, Hajduk slavio u Vodicama!

Danas su odigrani prvi susreti 3.kola 2.HMNL-jug. Jezera su na svom parketu slavila protiv Torcide …