Početna | - Naslovna | LNFS | Marinović strijelac u remiju kod Barcelone, kiks Inter Movistara!

LNFS | Marinović strijelac u remiju kod Barcelone, kiks Inter Movistara!

Odigrani su susreti 7.kola LNFS-a koje su obilježila dva susreta. U derbiju kola Barcelona i ElPozo Murcia su podijelili bodove odigravši 3:3, a jedan od najzaslužnijih za remi gostiju kod “blaugrane” je naš Dario Marinović koji je bio strijelac gola za 3:2 u 36.minuti susreta. Barcelona je golovima Esqurdinhe imala prednost 2:0, Alex je smanjio na 2:1, da bi Dyego u 32.minuti vratio domaćinu 2 gola prednosti. Doimalo se da će Barcelona sačuvati prednost i zadržati 1.mjesto na ljestvici, no gosti su ipak izborili vrijedan remi. Marinović je u 36.minuti vratio nadu, a Andresito u 39.minuti zabija za konačnih 3:3!
Barcelona je vrh ljestvice prepustila Palmi Futsal koja je iznenadila pobjedom kod aktualnog prvaka Španjolske i Europe. Movistar Inter nije dobro ušao u sezonu, te nakon 7 odigranih kola ima samo 3 pobjede! Imao je Inter Movistar protiv Palme Futsal prednost 2:0 nakon prvih 20 minuta, no gosti su se u nastavku vratili u utakmicu, te slavili golom Nunesa u poslijednjoj minuti (4:5). Drugi je ovo poraz prvaka u sezoni, te ima 7 bodova zaostatka za Palmom Futsal koja je najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone. Jedini gubitak bodova Palma Futsal je zabilježila u 5.kolu kada je doživjela neugodan poraz kod Osasune (4:0).

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …