Početna | - Naslovna | LNFS | Odigrani prvi susreti polufinala, poraz Inter Movistara!

LNFS | Odigrani prvi susreti polufinala, poraz Inter Movistara!

U Španjolskoj su odigrani prvi susreti polufinala doigravanja, a Inter Movistar je šokantnim porazom kod kuće od Palme Futsal došao na korak do eliminacije! Momčad koja je suvereno osvojila 1.mjesto nakon redovnog dijela natjecanja poražena je na vlastitom parketu (2:3), dok je Barcelona ostvarila uvjerljivu pobjedu kod kuće protiv Magna Gurpeae (3:0). Uzvratni susreti na rasporedu su u četvrtak 02.lipnja!

POLUFINALE (1.utakmice):
Inter Movistar – Palma Futsal  2:3 (0:0)
FC Barcelona Lassa – Magna Gurpea  3:0 (2:0)

U dvoboju Inter Movistara i Palme Futsal dugo smo čekali na prvi zgoditak. Nakon prvih 20 minuta bez golova, već u 1.minuti nastavka Borja sjajnim zgoditkom dovodi domaćina u vodstvo. Na odgovor gostiju nismo dugo čekali; u 24.minuti Joao Batista iz blizine odbijenu loptu posprema u gol za 1:2, a samo 3 minute kasnije Paradynski kažnjava veliku pogrešku obrane domaćih i donosi prednost gostima, 1:2! No odgovor domaćina bio je jako brz. Već u slijedećoj minuti Rivillos nakon kornera iz poprilične udaljenosti zabija za 2:2! Uslijedilo je razdoblje izrazite dominacije domaćih gdje u 3 navrata goste spašava vratnica. Pogodak odluke djelo je Taffya u 35.minuti iz penala za senzacionalnu pobjedu Palme Futsal, 2:3!
U dvoboju Barcelone i Magne Gurpeae bilo je znatno manje neizvijesnosti. “Blaugrana” je već nakon prvih 20 minuta imala lijepu prednost (2:0) ostvarenu golovima Dyega i Aicarda, a konačnih 3:0 postavio je Sergio Lozano u 39.minuti!

Podjela bodova u dvoboju Alumnusa i Futsal Dinama

U prvom današnjem prvoligaškom dvoboju Alumnus i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3-3. Uzbudljiv …

Tomislav Horvat: “Želim rezultatski iskorak u Elitnoj rundi!”

Tomislav Horvat, trener Novog Vremena Apfel, nije krio zadovoljstvo nakon što su Makarani sva tri …