Aktualno

LNFS | Poznati parovi četvrtfinala doigravanja

U Španjolskoj su odigrani susreti poslijednjeg kola regularnog dijela natjecanja, te su poznati svi sudionici doigravanja, kao i novi drugoligaši. Elche i Antequera novi su drugoligaši, dok je jedino upražnjeno mjesto u doigravanju u poslijednjem kolu potvrdila Peñíscola.
Nakon poraza u finalu UEFA Futsal Cupa, Inter Movistar se okrenuo borbi za naslov prvaka Španjolske, te je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Santa Colome (0:3). Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarila je Barcelona na gostovanju kod Elchea (3:12), a vodećem dvojcu pobjedom se priključila i ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića koja je slavila na gostovanju kod Zaragoze (5:6). Gosti su imali uvjerljivih 2:6, no Zaragoza je s 3 gola u nizu učinila samu završnicu neizvijesnom. Od ostalih rezultata izdvajamo remi Peñíscole na gostovanju kod Magna Gurpeae, čime su gosti osigurali plasman u doigravanje.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 30.kola, te raspored četvrtfinala doigravanja.

REZULTATI 30.KOLA:
Burela Pescados Rubén – CD UMA Antequera  5:3 (2:1)
Catgas E. Santa Coloma – Movistar Inter FS  0:3 (0:0)
DLink Zaragoza – ElPozo Murcia  5:6 (1:3)
Elche CF V. Alberola – FC Barcelona Lassa  3:12 (1:7)
Jaén Paraíso Interior – Santiago Futsal  5:5 (3:2)
Jumilla B. Carchelo – Levante UD DM  3:2 (2:0)
Magna Gurpea – Peñíscola RehabMedic  4:4 (2:1)
Palma Futsal – Aspil Vidal Ribera Navarra  4:0 (2:0)

TABLICA
UKUPNO KOD KUĆE U GOSTIMA
PT PJ PG PE PP GF GC PG PE PP GF GC PG PE PP GF GC
1 Movistar Inter FS 83 30 27 2 1 160 57 15 0 0 95 22 12 2 1 65 35
2 FC Barcelona Lassa 74 30 23 5 2 157 78 11 4 0 77 36 12 1 2 80 42
3 ElPozo Murcia 63 30 19 6 5 130 81 9 2 4 65 42 10 4 1 65 39
4 Palma Futsal 57 30 17 6 7 107 80 11 2 2 60 32 6 4 5 47 48
5 Aspil Vidal Ribera Navarra 52 30 14 10 6 91 75 9 4 2 46 34 5 6 4 45 41
6 Magna Gurpea 48 30 14 6 10 111 85 7 4 4 55 45 7 2 6 56 40
7 Catgas E. Santa Coloma 44 30 12 8 10 123 124 7 4 4 72 62 5 4 6 51 62
8 Peñíscola RehabMedic 41 30 12 5 13 117 116 6 3 6 56 56 6 2 7 61 60
9 Burela Pescados Rubén 40 30 12 4 14 92 108 6 3 6 43 53 6 1 8 49 55
10 DLink Zaragoza 31 30 8 7 15 108 119 4 5 6 65 58 4 2 9 43 61
11 Santiago Futsal 31 30 8 7 15 99 119 5 3 7 47 44 3 4 8 52 75
12 Jaén Paraíso Interior 28 30 5 13 12 86 111 3 8 4 55 59 2 5 8 31 52
13 Levante UD DM 23 30 6 5 19 72 128 6 1 8 43 61 0 4 11 29 67
14 Jumilla B. Carchelo 21 30 5 6 19 85 135 4 2 9 45 59 1 4 10 40 76
15 CD UMA Antequera 17 30 4 5 21 97 138 3 2 10 54 62 1 3 11 43 76
16 Elche CF V. Alberola 17 30 4 5 21 75 156 2 3 10 34 73 2 2 11 41 83

RASPORED ČETVRTFINALA:
Movistar Inter FS – Peñíscola RehabMedic
FC Barcelona Lassa – Catgas E. Santa Coloma
ElPozo Murcia – Magna Gurpea
Palma Futsal – Aspil Vidal Ribera Navarra

Prvi susreti četvrtfinala doigravanja na rasporedu su 14.svibnja, a uzvrati su tjedan dana kasnije.

O nama Mate Rajčić

avatar

Moglo bi vas zanimati

PREDSTAVLJAMO | Futsal Gorica – novi taurus u gradu

Jučer je na društvenim mrežama osvanuo novi hrvatski futsal klub, čija je pojava zaintrigirala javnost. …

Luka Suton: Mislim da imamo kvalitet za plasman na Svjetsko

Luka Suton nakon dvije sezone napušta nebesko plave. Pridružit će se Blagi Gašparu u talijanskoj Mantovi, …