Početna | - Naslovna | LNFS | Remi Barcelone i ElPozo Murcie u 24.kolu!

LNFS | Remi Barcelone i ElPozo Murcie u 24.kolu!

Odigrani su susreti 24.kola LNFS-a koje je obilježio derbi između Barcelone i ElPozo Murcie, ali i neočekivani kiks vodećeg Inter Movistara. Lider je na gostovanju kod Aspil Vidala remizirao odigravši 2:2, a bod je Inter Movistar osvojio golom u 36.minuti! Kiks vodeće momčadi lige nije iskoristila Barcelona koja je imala priliku pobjedom u derbiju s ElPozo Murciom doći na 2 boda zaostatka. No “blaugrana” je odigrala 4:4 s trećeplasiranom ElPozo Murciom, a ishod je to kojim u konačnici mogu biti zadovoljniji domaći. ElPozo Murcia je imala velikih 2:4 na poluvremenu, da bi Barcelona u završnici susreta igrom s golmanom-igračem došla do izjednačenja. Spomenimo i kako je u redovima gostiju vrlo dobro odigrao naš Dario Marinović, koji je odigrao veliku ulogu u akciji u kojoj je iznuđen penal iz kojeg je ElPozo Murcia povela 1:2!
Od ostalih rezultata izdvajamo novu pobjedu Palme Futsal (3:2) protiv Santiaga Futsal, čime se bodovno poravnala s ElPozo Murciom, dok 3 boda manje ima Magna Gurpea koja je odigrala samo 1:1 kod momčadi s dna ljestvice Jumilla B. Carchelo. Spomenimo i u kako je u dvoboju s najviše postignutih zgoditaka u Zaragozi isključeno čak 3 igrača gostiju!
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 24.kola, te ligašku ljestvicu.

REZULTATI 24.KOLA:
Palma Futsal – Santiago Futsal  3:2 (0:1)
DLink Zaragoza – Catgas E. Santa Coloma  7:6 (3:1)
Aspil Vidal Ribera Navarra – Movistar Inter FS  2:2 (0:1)
Elche CF V. Alberola – Jaén Paraíso Interior  3:3 (0:1)
FC Barcelona Lassa – ElPozo Murcia  4:4 (2:4)
Jumilla B. Carchelo – Magna Gurpea  1:1 (0:1)
CD UMA Antequera – Levante UD DM  6:1 (4:1)
Burela Pescados Rubén – Peñíscola RehabMedic  3:2 (1:1)