LNFS | Uzbudljivi četvrtfinalni dvoboji u Španjolskoj

U Španjolskoj su odigrani prvi susreti četvrtfinala doigravanja, a u svim susretima bilo je neizvijesno do samoga kraja, te su pobjede ostvarene s minimalnom razlikom.
U petak je odigran prvi četvrtfinalni susret u kojem je ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića poražena na gostovanju kod Magna Gurpeae rezultatom 4:3! Murcia je imala prednost 0:1 i 1:2, no u nastavku su domaći preokrenuli rezultat i nakon isključenja Lime u 39.minuti Usín zabija za pobjedu 4:3! Ostali četvrtfinalni susreti odigrani su jučer. Movistar Inter je tijesno slavio na gostovanju kod Peñíscole u susretu u kojem su gubili 1:0, a strijelac pobjedonosnog zgoditka bio je Daniel u 33.minuti! Aspil Vidal je slavio protiv Palme Futsal rezultatom 3:2 u susretu u kojem su nakon prvih 20 minuta imali velikih 3:0! Palma Futsal je s 2 gola u završnici susreta učinila završnicu neizvijesnom, no do senzacionalnog preokreta nisu mogli. Uz Movistar Inter pobjedu u gostima ostvarila je i Barcelona koja je na gostovanju kod Santa Colome slavila rezultatom 1:2! Oba zgoditka za goste postigao je Sergio lozano, a pobjednički zgoditak postignut je u 38.minuti!
U seriji do 2 pobjede uzvratni susreti na rasporedu su za tjedan dana, a eventualne majstorice na rasporedu su 2 dana kasnije.
U nastavku vam donosimo pregled rezultata prvih četvrtfinalnih susreta.

REZULTATI 1.UTAKMICA ČETVRTFINALA:
Magna Gurpea – ElPozo Murcia  4:3 (1:1)
Peñíscola RehabMedic – IMovistar Inter FS  2:3 (1:2)
Aspil Vidal Ribera Navarra – Palma Futsal  3:2 (3:0)
Catgas E. Santa Coloma – FC Barcelona Lassa  1:2 (0:1)

Novo Vrijeme preko Alumnusa do polufinala doigravanja

Novo Vrijeme Apfel je korak blie obrani naslova prvaka Hrvatske. Momčad Tea Strunje je u …

Vladimir Bebek rekao zauvijek zbogom futsalu

Nakon što je Vrgorac porazom u četvrtfinalu doigravanja od Olmissuma okončao ovu sezonu, razgovarali smo …