Početna | - Naslovna | Luparense i Pescara u finalu talijanskog kupa!

Luparense i Pescara u finalu talijanskog kupa!

Luparense i Pescara finalisti su kupa Italije! Na završnom turniru kupa u Tolentinu Luparense i Pescara izborili su plasman u finale. Luparense je u prvom polufinalnom dvoboju uvjerljivo slavio porazivši Cioli Cogianco rezultatom 7:2, dok je znatno više neizvijesnosti bilo u drugom polufinalnom dvoboju u kojem je Pescara preokrenula minimalan zaostatak nakon prvih 20 minuta u pobjedu 2:1 protiv Kaos Futsala.

CIOLI COGIANCO – LUPARENSE  2:7 (0:4)
STRIJELCI: 0:1 Brandi (6′), 0:2 Mancuso (10′), 0:3 Taborda (14′), 0:4 Miarelli (17′), 0:5 Bertoni (24′), 1:5 Pol Pacheco (28′), 1:6 Honorio (35′), 1:7 Mancuso (38′), 2:7 Brizzi (39′)

Prvo polufinale bilo je lišeno rezultatske neizvijesnosti. Već u prvih 20 minuta Luparense je stekao veliku prednost (0:4), te pitanje pobjednika nije dolazilo u pitanje.

PESCARA – KAOS FUTSAL  2:1 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Nora (13′), 1:1 Rosa (29′), 2:1 Rosa (39′)

Uzbudljivo je bilo u drugom polufinalnom ogledu. Kaos Futsal je nakon prvih 20 minuta imao minimalnu prednost (0:1) ostvarenu s igračem više nakon što je u 12.minuti isključen Borruto. U završnici 1.poluvremena Pescara je propustila izjednačiti iz akumulacije (Cuzzolino), no u nastavku ipak dolazi do preokreta. junak pobjede bijelo-plavih je Rosa koji je u 29.minuti izjednačio, a u 39.minuti zabio za 2:1!

Finale je na rasporedu danas s početkom u 17:00 sati uz izravan prijenos na FOX Sports.

Reprezentacija se u Dubrovniku okuplja za sraz s Francuskom!

Hrvatska malonogometna reprezentacija okuplja se u Dubrovniku, gdje će se pripremati za uzvratni dvoboj dodatnih …

Na Murteru 60.izdanje malonogometnog turnira!

Ove nedjelje na Murteru će se održati jubilarni 60. po redu malonogometni turnir MURTER 2017.! …